مقالات علمی دارونت


رابطه جنسی در دوران بارداری و بعد از آن

رابطه جنسی در دوران بارداری و بعد از آن

زنان باردار و همسرانشان معمولاً از خود می پرسند که آیا داشتن رابطه جنسی  در دوران بارداری بی خطر است؟ آیا منجر به سقط خواهد شد؟ آیا به نوزاد  متولد شده آسیب می رساند؟ آیا موقعیت های جنسی برای جلوگیری وجود دارد؟ در  اینجا اطلاعاتی است که شما بدنبال آن بوده اید.

9 غذا و نوشیدنی که به خواب عالی کمک می کنند

خوب خوابیدن برای سلامت کلی شما فوق العاده مهم است. این امر ممکن است خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن را کاهش دهد ، مغز شما را سالم نگه دارد و سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند.به طور کلی توصیه می شود که هر شب بین 7 تا 9 ساعت بدون وقفه بخوابید.استراتژی های زیادی وجود دارد که می توانید برای تقویت خواب خوب استفاده کنید ، از جمله ایجاد تغییر در رژیم غذایی ، زیرا برخی از غذاها و نوشیدنی ها خاصیت تقویت خواب دارند.

نحوه استفاده قطره های چشمی

قطره های چشم انواع مختلفی دارند که هر یک می تواند برای استفاده کننده مشکل باشد. اما با چند نکته و برخی از تمرینات ، روند کار راحت تر خواهد شد. هر چقدر آشناتر و با اعتماد به نفس بیشتری باشید ، قرار دادن قطره ها در چشم بدون از دست دادن ، ریختن یا استفاده زیاد آسان تر خواهد بود.

رده بندی داروها در بارداری

رده بندی داروها در بارداری

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) بر حسب میزان آسیب وارده داروها به جنین هنگام مصرف در بارداری آنها را به 5 دسته تقسیم کرده است که بر این اساس داروهای رده A بی خطرترین و رده X پر خطرترین داروها یا ممنوعه می باشند.

بارداری و تبخال دستگاه تناسلی

بارداری و تبخال دستگاه تناسلی

یک مادر می تواند کودک خود را در حین زایمان آلوده کند ، گاهی اوقات منجر  به مرگ کودک می شود. اما اگر خانمی قبل از بارداری به تبخال دستگاه تناسلی  مبتلا باشد ، یا اگر در اوایل بارداری برای اولین بار به آن مبتلا شده باشد  ، احتمال ابتلای نوزاد بسیار کم است - کمتر از 1٪. زنان مبتلا به تبخال  دستگاه تناسلی قبل از زایمان با دقت از نظر وجود هرگونه علائم بررسی می  شوند. اگر در هنگام زایمان زخم یا علائمی وجود داشته باشد ممکن است کودک با  سزارین زایمان شود.

داروخانه اینترنتی دارونت با هدف افزایش اطلاعات هموطنان عزیزمان نسبت به محصولات داروخانه و خریدی آگاهانه، مطمئن و با قیمتی پایین تر شروع به کار کرد.
تا حدود زیادی به هدف خود نزدیک شده ایم و این را از لطف نظر هموطنان عزیزمان به طور ملموس حس می کنیم که این باعث قوت هرچه بیشتر ما برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر ماست
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...