اسپری بینی آلرگل گل دارو

Allergol sprey

از {{model.count}} رای
تعداد
نوع
فروشنده: دارونت - Darunet
آماده ارسال ناموجود
16,500 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
  • نوع: اسپری

بر طرف کننده حساسیت های فصلی، آبریزش بینی، سردرد سینوسی، گرفتگی سینوسها و عطسه


بزرگسالان و نوجوان

کودکان کمتراز ۱۲ سال: قبل از مصرف با پزشک و یا داروساز مشورت گردد.

نحوه استفاده از پمپ: به خوبی تکان دهید کپ پمپ را برداشته و شست را زیر زایده پمپ قرارداده و نازل را بین دو انگشت قراردهید. چنانچه برای اولین بار از فرآورده استفاده می نمائید برای هواگیری پمپ چندین مرتبه پمپ را فشار دهید نازل را داخل سوراخ بینی قرارداده و به طور کامل فشار دهید.

ان بالاتر از ۱۲ سال: به محض احساس علامت ۱ تا ۳ پمپ در هر سوراخ بینی استفاده نمائید     

مواد منع مصرف و نکات قابل توصیه:

از تماس محلول آلرگل با چشم خودداری کنید. چنانچه تماس یافت سریعاً با آب تمیز بشوئید به منظور جلوگیری از آلودگی متقابل هر اسپری فرآورده را بایستی صرفاً یک فرد استفاده کند. چنانچه علامت آلرژی گرفتگی بینی و درد سینوس ها بیش از دو هفته ادامه یافت از مصرف آن خودداری و به پزشک خود مراجعه نمائید. دور از دسترس کودکان نگهداری شود. چنانچه خونریزی بینی داشته و یا هر مشکلی در ارتباط با بینی و یا سینوس دارید ، با پزشک خودتان مشورت کنید.

چنانچه به هر یک از مواد متشکله فرآورده حساسیت دارید از ادامه مصرف آن خودداری نمائید.

عوارض جانبی:

پس از مصرف در مرتبه اول احساس سوزش که برای چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد تجربه می گردد. این اثر نشانه اثربخشی ماده موثره فلفل قرمز است. پس ممکن است منجر به ناراحتی مختصر از قبیل عطسه و سوزش همراه با تخلیه بینی گردد.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی:

قبل از مصرف بهتر است با پزشک خود مشورت کنند.

رینیت مزمن یا (آبریزش بینی مزمن) یکی از شکایت شایع دستگاه تنفسی فوقانی می باشد که می تواند به عنوان علامتی از انواع بیماری های اختصاصی و غیر اختصاصی مخاط بینی و سینوس ها باشد در صورتیکه علائم بیش از ۱۰ روز طول کشیده باشد تحت عنوان رینیت مزمن نامیده می شود. رینیت آلرژیک در اثر واکنش های التهابی اعصاب مخاط بویایی ایجاد می گردد. براساس مطالعات و تحقیقات متعدد انجام شده فلفل قرمز برروی اعصاب فیبرهای C بدون میلین و بعضی از فیبرهای A میلین دار مخاط بویایی اثر گذاشته و به عنوان عامل بلوک کننده نوروپپتیدها رفلکس اکسون را مهار کرده و اثر درمانی ویژه ای بر رینیت آلرژیک دارد. مطالعات نوین ثابت کرده است که پس از درمان با کاپسائیسین میزان لکوترین های ترشحات بینی تغییری نمی کند بر طبق مطالعات وسیع و منابع علمی موجود خاصیت ضدالتهابی گیاه گزنه ثابت شده است. ترکیبات فنولی و کافئیک اسید موجود در مواد مترشحه برگ گزنه قادر به مهار سنتز اسید آراشیدونیک و متابولیت هایش می باشد. اسید فنولیک سنتز لکوترین B۴را نیز مهار می کند امروزه خواص ضدآلرژی گیاه گزنه ثابت شده است. به گونه ای که این گیاه اثر مهاری بر آنزیم های لیپواکسیژناز و سیکلواکسیژناز دارد. این دو آنزیم مسئول تبدیل اسید آراشیدونیک به پروستاگلاندینها و لکوترین ها می باشد. استفاده از این گیاه در رینیت آلرژیک بسیار موثر بوده است. طبق مطالعات وسیع و تحقیقات انجام شده بر روی ترکیب اسید رزمارینیک ثابت شده است که این ماده در درمان رینوکونژکتیویت فصلی بسیار موثر است.

در مطالعات صورت گرفته در تعدادی از بیماران مبتلا به رینوکونژکتیویت فصلی

(Seasonal Allergic Rhinoconjuctivitis)SAR رزمارینیک در مقایسه با پلاسبو توانسته است اثر مهاری بر روی اینترلوکین بک بتا، اینتر لوکین ۸ و هیسنامین داشته باشد.

در گروه درمان شده تعداد نوتروفیل ها و ائوزینوفیلهای ترشحات بینی به طور محسوسی کاهش یافته است. همچنین علائم بیماران اعم از خارش بینی، خارش چشم ها، آبریزش بینی و آبریزش چشم ها کاهش یافته است.

L- منتول موجود در نعناع به طور اختصاصی تولید ۳ مدیاتور اصلی التهاب، توسط منوسیتها را مهار می کند. سنتز لکوترین B۴، پروستاگلاندین و اینترلوکین یک بتا توسط منتول مهار می شود. بنابراین در درمان بیماری های التهابی نظیر آسم برونشیال، کولیت و رینیت آلرژیک بسیار موثر است. اکالیپتوس اثر خط آور، ضد عفونی کننده و ضد اسپاسم داشته و در تسکین علائم سرماخوردگی موثر است. این گیاه برای درمان التهاب غشاء مخاطی و بخور آن به عنوان ضد عفونی کننده مجاری تنفسی کاربرد دارد بخور دادن با اکالیپتوس یک درمان موثر طبیعی برای سرماخوردگی است زیرا نه تنها احتقان بینی را برطرف می کند بلکه تکثیر ویروس های سرماخوردگی را هم مهار می کند. طبق مرجع کمیسیون E اکالیپتوس در درمان زکام و ناراحتی های تنفسی موثر است. مجموعه این مواد یک اثر قدرتمند ضدآلرژی ایجاد کرده و می تواند علائم آلرژی را به سرعت بر طرف کند.


نوع
اسپری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...