بایگانی نوشته‌ها


علت و درمان یبوست کودکان

علت و درمان یبوست کودکان

اصطلاح یبوست زمانی بکار می‌رود که مدفوع به حدی سفت باشد که نتواند براحتی  از روده خارج شود. برخی از والدین فکر می‌کنند که شکم کودکشان باید هر روز  کار کند، در صورتی که این تفکر صحیح نیست! تعداد دفعات دفع به اندازه  سهولت تخلیه آن اهمیت ندارد.

علت و درمان کولیک نوزادان

علت و درمان کولیک نوزادان

کولیک یک حالت خسته کننده است که با دوره های قابل پیش بینی کننده از  ناراحتی های آزار دهنده در کودک سالم و خوب تغذیه شده مشخص می شود. کودک  هایی که دچار دردهای کولیکی هستند بیشتر از 3 ساعت در روز و سه روز در هفته  و یا حتی بیشتر گریه می کنند. بنظر می رسد برای تسکین کودک در این حالات،  هیچ اقدامی اثر ندارد.

پس زدن سینه مادر

پس زدن سینه مادر

علت امتناع نوزاد از به دهان گرفتن پستان                                                                                           اعتصاب  برای نوشیدن شیر مادر در هر زمانی می‌تواند رخ دهد، اما معمولاً در سال  اول زندگی کودکان اتفاق می‌افتد. این اعتصاب بدون هیچ گونه هشداری شروع  می‌شود و معمولاً بین دو تا پنج روز ادامه می‌یابد.

اثرات لاغر شدن در زندگی فردی و اجتماعی

اثرات لاغر شدن در زندگی فردی و اجتماعی

اغلب اولین موردی است که افراد زمانی که شروع به کاهش وزن می‌کنند متوجه آن  می‌شوند، افزایشی شدید در میزان انرژی است. چرا؟ زمانی که شما وزن کمتری  دارید انرژی کمتری را صرف انجام کارهای روزمره‌تان می‌کنید.کاهش وزن  همچنین راندمان اکسیژن شما را بهبود بخشیده و بنابراین شما وقتی از پله‌ها  بالا می‌روید یا زمانی که در تلاش برای رسیدن به اتوبوس هستید، نفس کم  نمی‌آورید.    

بهترین نکات برای پرورش مهارت تفکر خلاق در کودکان

بهترین نکات برای پرورش مهارت تفکر خلاق در کودکان

ذهن کودکان لوح نانوشته ای است که اگر از ابتدا خوب تغذیه شود ، راه درست  را پیدا کرده است. کودکان خلاق هنگام مواجه شدن با مشکلات و چالشهای مختلف  آنها را با به کارگیری روشهای مختلف حل می کنند. اما چگونه می توان خلاقیت  را در کودکان پرورش داد. چه کسانی مهم‌ترین عامل در پرورش خلاقیت کودکان  هستند؟

داروخانه اینترنتی دارونت با هدف افزایش اطلاعات هموطنان عزیزمان نسبت به محصولات داروخانه و خریدی آگاهانه، مطمئن و با قیمتی پایین تر شروع به کار کرد.
تا حدود زیادی به هدف خود نزدیک شده ایم و این را از لطف نظر هموطنان عزیزمان به طور ملموس حس می کنیم که این باعث قوت هرچه بیشتر ما برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر ماست
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...