بایگانی نوشته‌ها


انواع دیابت، پیشگیری و درمان

انواع دیابت، پیشگیری و درمان

دیابت گروهی از بیماری ها است که در آن بدن به اندازه کافی انسولین تولید نمی کند ، از انسولین تولید شده به درستی استفاده نمی کند یا ترکیبی از هر دو را به نمایش می گذارد. وقتی هر یک از این موارد اتفاق می افتد ، بدن قادر نیست قند را از خون وارد سلول کند. که منجر به بالا رفتن سطح قند خون می شود.گلوکز ، نوعی قند موجود در خون شما ، یکی از منابع اصلی انرژی شماست. کمبود انسولین یا مقاومت در برابر انسولین باعث جمع شدن قند در خون شما می شود. این می تواند منجر به بسیاری از مشکلات سلامتی شود

مصرف در بارداری، عوارض جانبی و تداخلات دارویی دیفن هیدرامین

مصرف در بارداری، عوارض جانبی و تداخلات دارویی دیفن هیدرامین

دیفن هیدرامین در درمان علامتی رینیت آلرژیک، رینیت وازوموتور، کهیر، کهیر  غول آساء درمان علامتی پارکینسون و عوارض خارج هرمی ناشی از داروها، تهوع و  استفراغ ناشی از مسافرت و به عنوان داروی خواب آور ملایم به کار می رود.

مصرف در بارداری، عوارض جانبی و تداخلات دارویی استازولامید

مصرف در بارداری، عوارض جانبی و تداخلات دارویی استازولامید

استازولامید در درمان گلوکوم (زاویه باز ساده مزمن، ثانویه، حاد زاویه بسته)، کنترل فشار  داخل چشم قبل از جراحی درمان کمکی در کنترل تشنج، ادم (القا شده توسط دارو  یا مرتبط با نارسایی قلبی)؛ کاهش یا جلوگیری از بروز شدت علائم مرتبط با  بیماری حاد ارتفاع (acute altitude sickness).

داروخانه اینترنتی دارونت با هدف افزایش اطلاعات هموطنان عزیزمان نسبت به محصولات داروخانه و خریدی آگاهانه، مطمئن و با قیمتی پایین تر شروع به کار کرد.
تا حدود زیادی به هدف خود نزدیک شده ایم و این را از لطف نظر هموطنان عزیزمان به طور ملموس حس می کنیم که این باعث قوت هرچه بیشتر ما برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر ماست
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...