بایگانی نوشته‌ها


رده بندی داروها در بارداری

رده بندی داروها در بارداری

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) بر حسب میزان آسیب وارده داروها به جنین هنگام مصرف در بارداری آنها را به 5 دسته تقسیم کرده است که بر این اساس داروهای رده A بی خطرترین و رده X پر خطرترین داروها یا ممنوعه می باشند.

بارداری و تبخال دستگاه تناسلی

بارداری و تبخال دستگاه تناسلی

یک مادر می تواند کودک خود را در حین زایمان آلوده کند ، گاهی اوقات منجر  به مرگ کودک می شود. اما اگر خانمی قبل از بارداری به تبخال دستگاه تناسلی  مبتلا باشد ، یا اگر در اوایل بارداری برای اولین بار به آن مبتلا شده باشد  ، احتمال ابتلای نوزاد بسیار کم است - کمتر از 1٪. زنان مبتلا به تبخال  دستگاه تناسلی قبل از زایمان با دقت از نظر وجود هرگونه علائم بررسی می  شوند. اگر در هنگام زایمان زخم یا علائمی وجود داشته باشد ممکن است کودک با  سزارین زایمان شود.

موارد مصرف و عوارض جانبی رویال ژل

موارد مصرف و عوارض جانبی رویال ژل

رویال ژل ترشحی شیری است که توسط زنبورهای عسل تولید می شود. به طور معمول  حاوی حدود 60٪ تا 70٪ آب ، 12٪ تا 15٪ پروتئین ، 10٪ تا 16٪ قند ، 3٪ تا  6٪ چربی و 2٪ تا 3٪ ویتامین ، نمک و اسیدهای آمینه است. ترکیب آن بسته به  جغرافیا و آب و هوا متفاوت است.

از بیوتین چه می دانید

از بیوتین چه می دانید

بیوتین ویتامینی است که در غذاهایی مانند تخم مرغ ، شیر یا موز به مقدار کمی وجود دارد. بیوتین برای فقر بیوتین و همچنین برای ریزش مو ، شکنندگی ناخن ها استفاده می شود.بیوتین بارداری و شیردهی: در صورت استفاده مقادیر توصیه شده در دوران بارداری و شیردهی ، بیوتین ایمن است.

داروخانه اینترنتی دارونت با هدف افزایش اطلاعات هموطنان عزیزمان نسبت به محصولات داروخانه و خریدی آگاهانه، مطمئن و با قیمتی پایین تر شروع به کار کرد.
تا حدود زیادی به هدف خود نزدیک شده ایم و این را از لطف نظر هموطنان عزیزمان به طور ملموس حس می کنیم که این باعث قوت هرچه بیشتر ما برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر ماست
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...