حریم خصوصی1401-02-24T22:53:31+04:30

داروخانه اینترنتی دارو نت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. همچنین برای استفاده از امکانات سایت اطلاعاتی از کاربران گرفته میشود تا ارائه خدمات هرچه مطمئن تر و امن تر را توسعه دهد، برای کلیه سفارشات اطلاعاتی از جمله: ایمیل، تلفن و آدرس مورد نیاز می باشد و بر اساس قوانین تجارت الکترونیک یک فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده طی فرآیند خرید صادر می شود.

بنابراین صحت اطلاعات نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی و یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای سازمان ها الزامی می باشد و پاسخ به هر گونه سوال از طریق این اطلاعات است.

نظرات و نقد های ارسالی کاربران ممکن است بر اساس قوانین وب سایت ویرایش شود، همچنین در صورتی که محتوای پیام حاوی مصادیق محتوای مجرمانه باشد، داروخانه اینترنتی دارو نت حق پیگیری قانونی اطلاعات ثبت شده را دارد.

این وبسایت IP و کوکی را جمع آوری و استفاده می کند اما با رویکرد های مناسب مدیریت داده ها و لایه های امنیتی و پروتکل سرور، از اطلاعات کاربران و دسترسی های غیر مجاز جلوگیری می نماید.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات داروخانه اینترنتی دارو نت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

داروخانه اینترنتی دارو نت متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه می دهد. در واقع شما با استفاده از داروخانه اینترنتی دارو نت، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

عنوان