کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی این داروخانه از سوی کاربر است.

قوانین عمومی داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری ( دارو نت ) :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری ( دارو نت ) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری ( دارو نت ) تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است. به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری ( دارو نت ) اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری ( دارو نت ) استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری ( دارو نت ) ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد. شما موافقت می‌‏کنید که داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری ( دارو نت ) به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و…) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد داروخانه اینترنتی دکتر پور علی اکبری ( دارو نت ) برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه داروخانه آنلاین را در پروفایل خود لغو کنند.

1-تمامی محصولات، دارای مجوز اصالت از سازمان غذا و دارو بوده و محصولاتی که کمتر از شش ماه تاریخ دارد قبل از ارسال به اطلاع شما عزیزان گرامی خواهد رسید.

2- کلیۀ محصولات قبل از ارسال توسط دکتر داروساز و تیم مجموعۀ دارو نت چک شده و در صورت معیوب بودن و یا هر گونه مشکل دیگر دارو نت موظف به کنسل کردن سفارش و استرداد مبلغ پرداخت شده می باشد.

3- دارو نت موظف به ارسال سفارش در زمان مقرر بوده و در غیر این صورت موظف به هماهنگی با مشتری جهت ارسال در زمان جدید می باشد.

4- مطابق دستور سازمان غذا و دارو و به جهت حفظ سلامت مشتریان امکان مرجوع شدن محصولات فروخته شده نمی باشد.