گروه حالت دهنده
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
گروه اسپری محافظ مو
حجم محصول 200میلی
کشور سازنده ایران

  • محافظت از بافت مو در مقابل آسیب های حرارتی ناشی از سشوار
  • جلوگیری از وز، شکنندگی و آسیب مو
  • تامین رطوبت و حفظ سلامت، نرمی و لطافت مو
  • افزایش درخشندگی، حالت پذیری و انعطاف پذیری مو

اسپری محافظ حرارتی مو حاوی سیکلوپنتازیلوکسان بوده که یک ماده مهم برای موی سر می باشد،

سیکلوپنتازیلوکسان سیلیکونی است که به طور منظم در محصولات آرایشی استفاده می شود. این ماده معمولاً در ایمپلنت های پزشکی ، درزگیرها ، روان کننده ها و پوشش شیشه های جلو دیده می شود.D5 بی رنگ ، بدون بو ، چرب و آب ریز است. جذب پوست نمی شود. بلکه به سرعت و به دور از آن تبخیر می شود. این خاصیت باعث می شود که یک ماده مفید در محصولات آرایشی و بهداشتی باشد که باید سریع خشک شوند.

همچنین دارای خواص روانکاری است. این امر وقتی روی پوست و مو قرار می گیرد احساس لغزندگی و ابریشمی به شما می دهد و باعث می شود محصول به راحتی پخش شود.

محصولات حاوی سیکلوپنتازیلوکسان را می توان با کمترین خطر شخصی بر روی مو و پوست خود استفاده کرد. این به پوست و محصولات شما کمک می کند تا سریع خشک شده و به راحتی پخش شوند. این می تواند موها را ابریشمی کند بدون اینکه موهایتان سنگین شود. اگرچه این نگرانی وجود دارد که این ماده بتواند هورمون های بدن شما را مختل کند ، اما تحقیقات نشان می دهد که با دوزهای بالا به پوست جذب نمی شود تا آسیب برساند.

قبل از استفاده از اتو مو با سشوار فرآورده را از فاصله 20 الی 30 سانتی متری بر روی موی نم دار یا خشک اسپری و به خوبی شانه نمایید.