گروه موی معمولی
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
گروه بالم نرم کننده
حجم محصول 200 میلی
کشور سازنده ایران

  • تقویت و افزایش استحکام، جلوگیری از تضعیف مو
  • تامین رطوبت، جلوگیری از وز شدگی و گره خوردگی مو
  • افزایش لطافت، حالت پذیری و درخشندگی مو

بالم نرم کننده قوی و تقویت کننده، براق کننده و احیا کننده موی سر فولیکا حاوی مقادیر زیادی نیاسین می باشد. نیاسین یک ویتامین مهم برای موی سر بوده و باعث رشد و تقویت مو می شود.

نیاسین ، همچنین به عنوان ویتامین B3 یا اسید نیکوتینیک شناخته می شود ، ویتامین کمی شناخته شده است که نقش زیادی در رشد سالم مو دارد. این یک ویتامین محلول در آب است که به بدن کمک می کند غذا را به انرژی تبدیل کند. به همین دلیل است که یکی از علائم کمبود نیاسین خستگی است. نیاسین در غذاهایی مانند گوشت گاو ، تخم مرغ ، ماهی تن ، آجیل و قارچ یافت می شود. یا مکمل رشد مو را امتحان کنید که مواد مغذی کاملی برای رشد مو فراهم می کند.

عملکرد اصلی نیاسین تبدیل کربوهیدرات ها به انرژی است. نیاسین همچنین به حفظ ساختار سلول های خون کمک می کند و گردش خون را بهبود می بخشد. به همین دلیل نیاسین جریان خون بیشتری به پوست سر وارد می کند و اکسیژن و مواد مغذی بیشتری را به پیازهای مو وارد می کند. به همین دلیل متخصصان فواید نیاسین را برای رشد مو بیان می کنند.

تحقیقات نشان می دهد که نیاسین می تواند پوست را سفت و درخشان نگه دارد. همچنین ممکن است با افزایش تعادل رطوبت پوست ، آکنه یا لکه های پوستی را بهبود بخشد. به حفظ رشد موهای سالم و بهبود ظاهر پوست کمک می کند. شاید بتوانید با نیاسین موها و ناخن ها را بهبود ببخشید. نیاسین به دلیل خواص تقویت گردش خون ، نه تنها ضخامت تارهای مو بلکه قدرت و ضخامت ناخن را نیز افزایش می دهد.

پس از شست و شو با شامپو، نرم کننده را برروی مو، از نزدیک ریشه تا نوک ساقه به آرامی ماساژ داده و پس از چند دقیقه آبکشی نمایید..