گروه حالت دهنده
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
گروه سرم براق کننده
حجم محصول 120میلی
کشور سازنده ایران

  • رفع وز، الکتریسیته ساکن و حالت پرواز مو
  • ترمیم ساقه، جلوگیری از موخوره و شکنندگی مو
  • افزایش درخشندگی، لطافت و نرمی و حالت پذیری مو

کراتین از طریق قفل شدن اسیدهای آمینه مختلف ایجاد می شود و با آب ، لیپیدها ، مواد معدنی و ملانین ترکیب می شود. گرچه کراتین همان چیزی است که باعث محکم شدن تارهای مو می شود ، همچنین می تواند مستعد آسیب باشد ، چه در شرایط شدید و چه در اثر سایش روزمره. به همین دلیل ، کراتین هیدرولیز شده در فرمولاسیون های مختلفی برای مراقبت از مو استفاده می شود تا آنچه را که ممکن است ضعیف شده باشد، تکمیل کند.کراتین هیدرولیز شده اساساً یک مولکول بزرگ پروتئینی است که یک فرآیند شیمیایی را طی کرده و شکسته شده است به گونه ای که به آن اجازه می دهد تا به کوتیکول مو نفوذ کند. پروتئین هایی که این روند را طی نمی کنند ، به راحتی در بالای مو قرار می گیرند و بنابراین مزایای قابل توجهی برای یکپارچگی ساختار مو ندارند. این ماده از یک مولکول بزرگتر کراتینه تهیه شده و فرایندی به نام هیدرولیز آنزیمی را طی می کند. کراتین با تقسیم پیوند خود با افزودن هیدروژن و هیدروکسید (آب) تجزیه می شود.

هنگامی که از کراتین هیدرولیز شده به صورت موضعی روی مو استفاده می شود ، به پر کردن شکاف های جزئی در کل شاخه مو ، از جمله سه لایه آن معروف به کوتیکول ، قشر و مدولا کمک می کند. پر کردن این شکافهای میکروسکوپی با پروتئین تجزیه شده باعث تقویت موقت مو می شود که اثرات مخرب قرار گرفتن در معرض آفتاب ، حالت دهی به حرارت ، درمان های شیمیایی و دستکاری مکانیکی (یا شانه زدن مو) را به حداقل می رساند.

فرآورده را بر روی کف دست ها پخش نموده و بصورت یکنواخت برروی ساقه و انتهای موی سر مرطوب و یا خشک شده با حوله مالیده و به فرم دلخواه حالت دهید.