گروه موی رنگ شده
شرکت سازنده شمیم طبیعت آرا
وب سایت www.adra.ir
حجم محصول ۲۰۰ میلی لیتر
نوع محفظه تیوپ
جنسیت مصرف عمومی

  • احیا کننده و ترمیم کننده موهای رنگ شده و افزایش درخشندگی مو
  • حاوی عصاره انار به منظور تثبیت رنگ مو
  • تامین رطوبت مو و رفع حالت شکنندگی
  • حاوی عصاره سیر و جینسنگ
  • تامین مواد آلی و مورد نیاز مو
  • دارای خاصیت آنتی اکسیدانی
  • تنظیم pH پوست سر

مرحله رشد مو بین ۲ تا ۶ ماه طول می کشد . ۱۰ درصد از مو در حالت استراحت قرار دارد که ۲ تا ۳ ماه طول می کشد. در پایان دوره استراحت مو ریزش پیدا می کند. وقتی یک مو می ریزد یک مو از همان فوليکل جایگزین آن میشود و چرخه رشد دوباره آغاز میگردد. موی سر حدود نیم اینچ (تقریبا ۱ / ۲۵ سانتی متر) در ماه رشد میکند. همانطور که افراد مسن تر میشوند میزان رشد مو نیز کند می شود. افرادی که بطور طبیعی بور(بلوند) هستند موی بیشتری دارند (مو ۰۰۰ /۱۴۰) افراد سبزه (۱۰۵/۰۰۰ مو) و مو قرمزها (مو ۰۰۰ /۹۰ ) . بیشتر ریزش مو در نتیجه سیکل نرمال مو می باشد و از دست دادن روزانه ۵۰ الی ۱۰۰ عدد مو هیچ عامل نگران کننده ای نیست. 

از جمله ی اقدامات اصلی در مراقبت بهینه از موها می توان به شستن و شامپو کردن صحیح موها اشاره کرد. اولین و مهم ترین عامل در رشد صحیح و سلامت موهای فرد تمیز نگاه داشتن آنهاست چرا که با کثیف شدن موها، مواد روغنی با عنوان Sebum از پوسته ی سر خارج شده و ساقه ی مو را می پوشاند. با تولید این گونه مواد در سر، سلولهای مرده ی پوست سر و ذرات معلق در هوا به این مواد می چسبند. از این رو شستشوی موها تا زمانیکه آنها کاملا درخشان به نظر رسند الزامی است. اینکه شما چه میزان و چند بار باید موهای خود را شست و شو نمایید به نوع موهای شما ، سبک زندگی و نوع کارتان و میزان کثیفی یا تمیزی موهایتان بستگی دارد. آنچه مشهود است آن که موهای چرب بیش از موهای خشک به شستشو نیازمندند. اما به طور کلی اغلب کارشناسان بر این باورند که برای جلو گیری از پوشیده شدن پوست سر توسط شوره و Sebum حداقل یک بار در هفته موها شستشو گردد. شامپو کردن موها از میزان Sebum سطحی موها که مقادیر متنابهی از تستوسترون و DHT را دربرگرفته و به فولیکول مو آسیب میرساند می کاهد.

کف سر و ساقه مو را با مقدار مناسبی از شامپو به مدت ۳ الی ۵ دقیقه ماساژ دهید، سپس به آرامی آبکشی نمایید و در صورت لزوم تکرار نمایید.