گروه شامپو
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
گروه تقویت کننده و براق کننده
حجم محصول 400میلی
کشور سازنده ایران

  • تغذیه، تقویت و افزایش مقاومت و استحکام مو
  • رفع موخوره و شکنندگی، جلوگیری از وزشدگی و گره خوردگی
  • تامین رطوبت، افزایش لطافت و حالت پذیری

کراتین نوعی پروتئین است که مو ، پوست و ناخن های شما را تشکیل می دهد. کراتین همچنین می تواند در اندام های داخلی و غدد شما دیده شود. کراتین یک پروتئین محافظ است ، کمتر از انواع دیگر سلولهایی که بدن شما تولید می کند، آسیب می بیند.

کراتین را می توان از پرها ، شاخ ها و پشم حیوانات مختلف تهیه کرد و به عنوان ماده ای در مواد آرایشی مو استفاده کرد. از آنجا که کراتین عنصر ساختاری موهای شما است ، برخی از افراد بر این باورند که مکمل ها ، محصولات و روش های درمانی کراتین می توانند به تقویت موهای شما کمک کرده و موها را سالم جلوه می دهد.افرادی که از کراتین روی موهای خود استفاده می کنند ، میگویند که موهایشان نرم و لطیف است.

این تأثیرات بسته به سالم بودن موهای شما ، ضخامت طبیعی موها و نوع درمان کراتینه متفاوت است. کراتین با صاف کردن سلول هایی که روی هم قرار می گیرند باعث ایجاد رشته های مو می شود.

با استفاده از کراتین به کوتیکول مو و مهر و موم کردن آن با گرما ، موهای شما ظاهر براق تری پیدا می کنند. اما قبل از انجام چنین درمانی ، درک مواد شیمیایی در آن بسیار مهم است. برخی از افراد ممکن است دریابند که پس از یک بار درمان کراتینه ، مجبور به ادامه درمان می شوند تا آسیب ناشی از حرارت ناشی از پردازش موی آنها از این طریق نشان داده نشود.

 

مقداری از شامپو را برروی موی خیس مالیده و پس از یک الی سه دقیقه آبکشی نمایید.