گروه شوینده
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 250 گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه بطری پمپ دار

  • فرمولاسیون مناسب جهت به حداقل رساندن واکنش های آلرژیک
  • بدون ایجاد قرمزی ، اشک و سوزش چشم و حساسیت های پوستی در هنگام شست و شو
  • حاوی مواد شوینده غیر صابونی
  • بسیار ملایم و دارای PH سازگار با پوست حساس
  • فاقد پارابن و الکل

بعضی کودکان زندگی را با پوست زیبا شروع می کنند لیكن ممکن است بعد تغيير وضع پیدا کند. همچنین امکان دارد لکه های زردرنگی بر روی پوست صورتشان پیدا شود و آن در موقعی است که غدد چربی نارس کاملا باز نشده باشد. همچنین جوشهای ریزی به سببب حرارت زیاد تابستان یا پوشانیدن زیاد در زمستان با تحریک پوستی در نتیجه اصطکاک ملحفه یا لباس ظاهر می گردد. اغلب کودکان نوزاد در پوست اطراف چشمانشان ماده چربی مانندی دیده می شود که تا شروع کار مجرای اشک وجود خواهد داشت لیکن پس از چند هفته که مجاری اشک شروع به کار کنند این چربی محو میشود. این ماده چرب را نبایستی با ترشحات عفونی که بعضی اوقات از چشم ترشح می شود و نیاز به درمان پزشکی دارد اشتباه نمود.

کودک و لوازم تختخواب کودک و ملحفه ها را با صابون ملایم بشوئید و هیچگاه از پودرهای شوینده استفاده نکنید. سعی کنید از پارچه های طبیعی نخی و نظایر آن برای کودک لباس تهیه کنید و از پارچه های نایلونی و مشابه آن بپرهیزید تا سلامت پوست طفل تامین و تضمین شود. روغن های بدون عطری که آلرژی زا نباشد همچنین مایعات و کرمهای ساده مخصوص کودک را به کار برید بخصوص روغنی که میزان اسیدی۔ قلیائی آن متعادل بوده باشد که در مورد پوست لطیف و حساس کودک حائز اهمیت بسیار است. دانه ها و جوشهائی در نتیجه کار کردن مزاج کودک در قنداق و یا به سبب پوشانیدن شلوار پلاستیکی ممکن است تولید شود. سعی کنید کودک روزها ساعاتی را بدون کهنه یا شلوار بگذراند. بعلاوه تعداد زیادی کهنه فراهم سازید و زود بزود آنرا عوض کنید. پس از شست و شو با یک کرم خوب مخصوص نوزاد موضع را چرب کنید.

مقدار کافی از شامپو سر و بدن هیدرودرم را بر روی مو و پوست خیس نوزاد مالیده و به آرامی ماساژ دهید . سپس خوب آبکشی نمایید . در صورت تمایل مصرف را تکرار نمایید .