گروه شامپو
شرکت سازنده شمیم طبیعت آرا
وب سایت www.adra.ir
حجم محصول ۲۰۰ میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • انرژی رسانی به مو از طریق افزایش گردش خون
  • حاوی عصاره فعال کافئین و منتول
  • دارای خاصیت آنتی اکسیدان
  • کمک به رویش مجدد مو
  • جلوگیری از ریزش مو
  • تنظیم PH پوست سر

روزانه به طور متوسط ۵۰ تا ۸۰ تار مو به صورت طبیعی می ریزد. در برخی موارد ریزش مو بیش از این محدوده تعیین شده میباشد. در صورتیکه ریزش مو به حد قابل توجهی برسد دیر یا زود پوست سر از لابه لای موها قابل رؤیت خواهد شد به این حالت آلوپسی (Alopecia) یا ریزش مو گفته میشود. شایع ترین نوع ریزش مو طاسی ساده (Baldness) است که سالیان متمادی دامنگیر مردان و زنان بوده و بشر، هزاران سال در پی درمان آن داروهای بی شماری ساخته است. هر چند طاسی بیماری به شمار نمی آید. 

در سن ۲۵ سالگی ۲۵ درصد و در سن ۵۰ سالگی ۵۰ درصد آقایان کم و پیش موهای خود را از دست می دهند. ریزش مو در سالهای جوانی و میانسالی بیش از ۹۰ درصد ریزش مو در آقایان از نوع Male Pattern) MPB Balance) است که در زنان هم گاهی مشاهده می شود. تا آنجا که علم مشخص کرده این نوع ریزش در رابطه با حساسیت در مقابل هورمون مردانه (تستسترون) است. پیازه های مو را به دو گروه می توان تقسیم کرد: گروه اول پیازهای هستند که در روی پیشانی جلو و بالای سر (Vertex) قرار گرفته اند. در اشخاصی که از نظر ژنتیکی مستعد آن هستند که دچار ریزش شوند، این پیازه ها چنان پروگرام شده اند که در این اشخاص، سیکل های کمتری را دارند، یعنی به جای ۱۰ تا ۲۰ سیکل، بعد از 3 یا 4 سیکل دیگر تکرار نمیشوند و پیازه های مو به طور برگشت ناپذیر از بین می روند. گروه دوم پیازه هایی هستند که در کنار و پشت سر قرار دارند . این پیازه ها از نظر ژنتیکی طوری برنامه ریزی شده اند که تا سنین خیلی بالا و تا آخر عمر شخص، این سیکل ها تکرار می شوند. تحقیقات زیادی انجام شده و نشان داده شده که آنهایی که موهایشان بیشتر میریزد کسانی نیستند که بدنشان بیشتر هورمون مردانه تولید میکند میزان هورمون در این افراد بیش از حد نیست، بلکه پیازه موی این افراد در مقابل این هورمون حساس است.

کف سر و ساقه مو را با مقدار مناسبی از شامپو به مدت ۳ الی ۵ دقیقه ماساژ دهید، سپس به آرامی آبکشی نمایید و در صورت لزوم تکرار نمایید.