گروه موی خشک و آسیب دیده
شرکت سازنده شمیم طبیعت آرا
وب سایت www.adra.ir
حجم محصول 200 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه بطری پلاستیکی

  • حاوی پروتئین هیدرولیز شده کراتینو ویتامین B5
  • رطوبت رسانی عمیق و جلوگیری از شکنندگی مو
  • افزایش درخشندگی و حالت پذیری مو
  • جلوگیری از ایجاد گره و موخوره
  • ترمیم کننده موهای آسیب دیده
  • تنظیم pH پوست سر

صنعت زیبایی مو در تبلیغات خود میل دارد به ما ثابت کند که می توان موها را زنده کرد. اما این واقعیت را نمی تواند پنهان کند که مو از مواد شاخی مرده تشکیل شده، که دیگر زنده نمی شود. تجدید حیات مو فقط از طریق ریشه آن میسر است و این که آیا او سالم است یا نه، فقط از طریق تغذیه قابل هدایت است. در نهایت از نظر ظاهری عملیات نگهداری خارجی میتوانند جلوه ای به موها بدهند. زیرا مواد متشکله آنها مثل یک فیلم دور لایه شاخی را می گیرند، به گونه ای که آنها صاف تر به نظر می رسند و به زیبایی برق می زنند.

زیاد شستن میتواند برای مو زیان آور باشد. در همه مواد شستشو دهنده بازاری از شامپو بچه گرفته تا گران ترین شامپوهای درمانی مواد فعال شستشو دهنده موجود است، که نه فقط چرک را حل می کنند، بلکه حتی فیلم تالک را هم که سبوم نامیده میشود و مو را از نفوذ عوامل بیرونی حفظ می کند، از بین می برد. هر قدر یک شامپو قوی تر کف کند، همان قدر بیشتر غده های چربی (تالک) را تحریک می کند. لذا شما مواد شستشوی نرم کم کف را انتخاب کنید که دارای قدرت تمیزکنندگی خوبی باشد. مواد شستشو دهنده موها را تا حد امکان نباید به صورت خالص به مو رساند. آن را باید همواره با آب گرم رقیق کرد. زیرا حتی بهترین و نرم ترین شامپو هم خیلی تحریک کننده است.

کف سر و ساقه مو را با مقدار مناسبی از شامپو به مدت ۳ الی ۵ دقیقه ماساژ دهید، سپس به آرامی آبکشی نمایید و در صورت لزوم تکرار نمایید.