گروه پاک کننده
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 200 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه پلاستیکی

  • محتوی عصاره های گیاهی آنتی باکتریال و ممانعت از ایجاد جوش های صورت
  • پاک کننده مواد آرایشی، آلودگی های سطحی و سبوم اضافی از سطح پوست
  • تامین نرمی، رطوبت و شادابی پوست و حفظ ساختار طبیعی آن
  • دارای خواص ضد التهاب و آنتی اکسیدان
  • مناسب برای انواع پوست

پودرها و سایر مواد آرایشی، پوست را کثیف کرده و منافذ آن را مسدود می کنند و ما مجبور هستیم به دفعات آنها را پاک کنیم. آب و صابون به تنهایی براي بيرون آوردن این ذرات کافی نیست بلکه باید موادی به کار ببریم مانند اجسام چرب که به زور، مواد رنگی این پودرها و جرم های پوست را بگیرند و آنها را بیرون بکشند و در نهایت باعث جذب بهتر اکسیژن توسط پوست شوند.

به این فرآورده ها، روغنهای پاک کننده یا شیر زیبایی می گویند که در آنها مواد چربی کم و سبکی وجود دارد و برای پاک کردن روزانه پوست به کار می رود. شیر پاک کن ها از قدیمی ترین محصولات پاک کننده هستند. نحوه استفاده از این فرآورده ها به صورت زدن آنها روی نوک انگشت و سپس مالیدن آن روی صورت به شكل دوائر متحدالمركز (یا مارپیچی از داخل به خارج) به همراء ماساژ ملایم می باشد که در صورت احتیاج به تکرار عمل فوق دوباره به همان شکل تکرار می شود. کار پاکسازی به اتمام نمی رسد مگر مواد زاید قابل شستشو ایجاد شده به دنبال استفاده از شیر پاک کن ها با تونیک با آب ولرم از روی صورت برداشته شوند. فراموش نکنید بهتر است یک پا ک کننده آرایش خوب تهیه کنید. این از آن مواردی است که خرج کردن پول بیشتر به نفع سلامت پوست تان خواهد بود.

مقدار کافی از شیر پاک کن را به کمک پنبه بر روی پوست، پیشانی و گونه ها مالیده و به آرامی به سمت خارج حرکت داده تا آرایش، چربی و آلودگی هایی که سبب بسته شدن منافظ پوست گردیده اند، پاک شوند.