گروه لب
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 4.5 گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه استیک

  • مرطوب کننده، التیام بخش و ترمیم کننده
  • حاوی ویتامین A و E، شی باتر، ژل آلوئه ورا و روغن جوجوبا
  • افزایش الاستیسیته و انعطاف پذیری پوست لب

شایع ترین بیماری های پوستی که باعث خشکی ، ترک و سایر بیماریهای پوستی لب ها می شونند، بیماری های درماتیت سبورئیک، پسوریازیس و اگزما است، اما عامل بیرونی مهم خشکی لب ها که به افراد مختلف بستگی دارد، مواظبت نکردن از سلامت لب ها است. عادات خیس کردن لب ها با زبان، فشار روي لب ها با دندانها، استفاده از رژلب غیر استاندارد و بالأخره خیس شدن لب ها با مواد غذایی و میوه ها می تواند باعث خشکی لبها شود. 

تماس لب ها با مواد غذایی آبکی مانند آش، آبگوشت و میوه های آبدار مانن؛ مركبات ( که PH اسیدی دارند و بعضا به صورت چهار قاچ گاز زده میشوند)، و عدم شستشوي لبها با آب سالم بلافاصله بعد از خوردن این مواد غذایی، می تواند باع حساسیت لبها شود که اوایل به صورت قرمزی و خارش مختصر و سپس به شکل پوسته پوسته شدن ظاهر می گردد. تماس طولانی مدت با نور آفتاب و زندگی مستمر در آب و هوای خشک از علل دیگر خشکی لبها است که می توان با استفاده از کرم های مرطوب کننده لب ها که حاوي مواد ضد آفتاب با SPF پنجاه و یک یا بالاتر هستند، از ایجاد آن جلوگیری کرد.

15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور آفتاب از ضد آفتاب لب با فاکتور حفاظتی 40 هیدرودرم بر روی لب ها استفاده نموده و مصرف را هر 2 ساعت یک بار تجدید فرمایید.