گروه آقایان
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 200 میلی لیتر
جنسیت مصرف آقایان
نوع محفظه بطری اسپری دار

  • محافظت از پوست در برابر خشکی، التهاب و خراشیدگی
  • ایجاد حس نرمی و لطافت ماندگار روی پوست صورت
  • خنک کننده و طراوت دهنده پوست
  • مرطوب کننده و محافظت کننده
  • مناسب پوست‌های حساس

صورت خود را با هر صابونی که در نزدیکی شما قرار دارد نشوئيد و کف نزنید. پوست مرد بخصوص نسبت به مواد معطر بسیار حساس است. صابون تند ممکن است محافظت طبیعی پوست را از بین ببرد و آنرا تحریک کند. واقعیت آن است که مردها از لحاظ پوست بطور طبیعی بیشتر جوان می مانند تا زنان. بین سایر تغییراتی که به هنگام بلوغ پیش می آید پوست مردان ضخیمتر و خشن تر از زنان می شود و ترشح و تولید ماده چربی نیز در مردان بیشتر از زنان است. از طرف دیگر ترشح هورمونها نیز که به هنگام بلوغ شدت و سرعت می یابد باعث میشود که ۷۰ درصد بالغين مرد دارای صورت چرب و جوش دار می شوند که برای مدت طولانی پوست را محافظت می کند. در حالی که در مورد زنان تولید و ترشح چربی همیشه کمتر بوده و پس از بلوغ رو به کاهش می رود بطوریکه در چهل سالگی بعضی اوقات به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. نقطه اوج ترشح چربی در مردان در سی سالگی است. سپس مختصرا کاهش می یابد و تا میانسالگی ثابت می ماند و در سالخوردگی به مقدار زیادی کم می شود.

ليكن باید بدانیم که آلودگی هوا، فشار عصبی، مسافرت هوائی، تهویه مطبوع، عادت به کم غذائي، الكل و سرما و گرمای زیاد، عدم استفاده از هوای تازه و تمرین ورزشی هر پوستی را خشک می کند. با وجود کلیه عوامل طبیعی ضد چین و چروک که در پوست مردان یافت می شود همه روزه پوستشان در معرض آسیب بوده و بعلاوه کمتر به مراقبت آن می پردازند.

 

 

قبل از مصرف فوم، قوطی را به خوبی تکان دهید. فراورده را روی انگشتان اسپری کرده و بر روی پوست خیس و مرطوب به خوبی ماساژ دهید. بعد از اصلاح پوست را با آب ولرم به طور کامل شستشو دهید.