گروه پاک کننده
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 150 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه بطری پمپ دار

  • مناسب پوست های حساس
  • آبرسان قوی پوست
  • التیام بخش و کاهش دهنده التهاب و قرمزی پوست
  • حاوی آلوئه ورا و عصاره بابونه
  • فاقد مواد صابونی، پارابن و SLES

همراه با پیری یک خشکی طبیعی برای پوست ایجاد می شود. برای زنان این امر تا حدودی به علت کاهش طبیعی سطوح استروژن پس از یائسگی است. استروژن از پیر شدن پوست جلوگیری می کند، ضخامت پوست را افزایش می دهد و محتوای رطوبتی پوست را بهبود می بخشد. زنان پس از یائسگی دیگر نمی توانند تولید استروژن داشته باشند، بنابراین اثرات آن روی پوست آشکار می شود و شامل کاهشی در محتوای رطوبتی پوست است. با وجود این برخی از کرم ها و فوم ها می تواند مانند اثرات استروژن در بدن عمل کند و به کاهش خشکی مرتبط با کاهش سطوح استروژنی مربوط به پیری کمک نماید. با کاهش خشکی پوست ظاهر چین و چروک ها کاهش می یابد و پوست ظاهری جوان و با طراوت پیدا می کند.

در تحقیقی که در شماره ی اکتبر ۲۰۰۷ در مجله ی آمریکایی بالینی به چاپ رسید، محققان اطلاعاتی را از بررسی آزمایش فومها ی شستشو و سلامت ملی استفاده کردند تا ارتباط میان ظاهر پوست در سنین بالاتر و استفاده از کرم ها و فوم ها را مورد آزمایش قرار دهند. آنها دریافتند افرادی که کرمهای دارای ویتامین (ث) و اسید لینولئیک الفا (یک اسید چرب امگا 3) بیشتری مصرف می کردند. در سالهای بعدی زندگی خود، کمتر از خشکی پوست رنج می بردند.

فرآورده را بر روی پوست مرطوب و خیس صورت مالیده و به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت یک الی دو دقیقه بر روی پوست نگاه داشته سپس با آب ولرم به طور کامل شستشو نمایید.