گروه تقویت حافظه و تمرکز
شرکت سازنده مجتمع صنایع دینه ایران
وب سایت www.dinehiran.ir
تعداد در بسته 30 عدد
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه جعبه مقوایی
تاریخ انقضاء 2021/10/30

  • تقویت حافظه
  • بهبود ادراک
  • بهبود حس جهت یابی
  • بهبود وزوز گوش ( با منشا عروقی)
  • تسریع گردش خون در مغز
  • بهبود افسردگی
  • درمان لنگش متناوب
  • جلوگیری از بروز و پیشرفت آلزایمر

تحقیقات روانشناسانی که بر چگونگی تغییر عملکرد ذهنی در حین افزایش سن مطالعه می کنند نشان داده است که تغییراتی تدریجی در شیوه عملکرد حافظه ما وجود دارد . نمونه ای از آن توانایی در به خاطر سپردن مجموعه ای از اعداد در یک دوره کوتاه مدت می باشد . در حالیکه افراد جوان قادرند تا زنجیره ای از هفت یا هشت عدد را به مدت یک یا دو دقیقه در ذهنشان نگه دارند. اکثر افراد بالای 60 سال تنها می توانند زنجیره ای از پنج یا شش عدد را در ذهن خود محفوظ دارند. ممکن است خود شما زمانی که در حال گرفتن یک شماره تلفن می باشید به این نکته توجه داشته باشید .

به نظر می رسد گنجایش به خاطر سپاری ما به ویژه به خاطر تأثيرات سنی آسیب پذیرتر می شود . به هنگام به خاطر آوردن اطلاعات واقعی مانند صحبت هایی که در یک مکالمه رد و بدل شده است ، محتوای یک برنامه رادیویی یا تلویزیونی با چگونگی انجام بعضی امور ، اکثر افراد مسن کاملا از عهده آن بر می آیند . افراد سالخورده ای که به توانایی حافظه خود در به خاطرسپاری اطمینان ندارند بایستی به این حقیقت توجه داشته باشند که گنجایش حافظه اشان بسیار بیشتر از حافظه های افراد جوان می باشد . با توجه به مثالی که در صفحات قبل مطرح شد می توان گفت که کمد بایگانی شان پرتر می باشد . در سن ۷۰ سالگی کمدهای بایگانی حافظه شامل اطلاعات جمع آوری شده در دوره ای از زمان می باشد که طول آن دو برابر سن 35 سالگی می باشد .

قبل از شروع مصرف اطلاعات دارویی آن را مطالعه کنید.

هرچند که روش و مقدار مصرف هر دارو باید با نظر پزشک متخصص و با توجه به شرایط افراد تعیین شود، اما به طور معمول از این محصول گیاهی به صورت زیر مورد استفاده قرار می گیرد.

افراد بزرگسال روزانه 1 تا 2 قرص باید مصرف نمایند.

کودکان و زنان باردار باید حتما با نظر پزشک متخصص از این محصول استفاده کنند.

برای تاثیر گذاری این قرص باید حداقل یک دوره 3 ماه جینگو بی زد مصرف شود.

در صورت فراموش کردن مصرف داروی روزانه خود در زمان مشخصی از روز ، از مصرف همزمان دو عدد قرص در یک نوبت خودداری نمایید.