گروه صورت
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 100 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • تهیه شده بر پایه ویتامین C پایدار با قدرت نفوذ مطلوب
  • کاهش آثار پیری پوست با دارا بودن عصاره خزه دریایی
  • برطرف کننده تدریجی انواع لک‌های تیره پوست
  • افزایش لطافت، درخشندگی و شفافیت پوست
  • حذف لایه‌های فرسوده پوست صورت
  • مناسب جهت استفاده انواع پوست

آسیبهای پوستی و اشعه های مضر خورشید تغییراتی را نیز در ملانوسیتها ایجاد می نماید و بتدریج آنها عملکردی دایمی نخواهند داشت و لذا لکه های قهوه ای رنگ روی پوست پیدا می شوند که کم کم به رنگ زرد نیز در می آیند . نهایتا لایه اپیدرم پوست شما ، نازکتر و آسیب پذیرتر میشود . کلیه این تغییرات ، نشانه های قابل دیدن پیری پوست در اثر نور آفتاب است.

هنگامی که بدن قادر نیست آسیب وارده به DNA سلولهای لایه اپیدرم و درم را کاملا ترمیم کند . ساختار آنها با این تغییرات که غیرقابل جبران نیز به نظر می رسد و به ویرانی می انجامد . علاوه بر این مواد شیمیایی پخش شده در طول آفتاب سوختگی ، ظاهرا به لايه درم نیز آسیب رسانده و بخصوص ضایعاتی را در شبكة اليافی کلاژن و الاستیک ایجاد می نماید ، این الیاف بیشترین حمایت و محافظت را از پوست به عمل می آورند و از چروک شدن پوست جلوگیری می نمایند . هر چند که این ضایعات در طول زمان بهبود می یابد . ليكن امکان دارد این الیاف مستقیما در اثر تماس با اشعه ماوراء بنفش آسیب بینند. کلیه این تغییرات بدین معنی است که پوست شما تدریجا خشک تر ، زبرتر و ضخیم تر میشود و رگه های خط مانند و چروکها نیز به تدریج روی پوست شما شکل می گیرند .

لایه‌ای یکنواخت و نازکی از ماسک را بر روی پوست کاملا تمیز و خشک صورت و گردن، به غیر از اطراف چشم و لب قرار دهید. پس از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه و یا خشک شدن کامل فراورده، به صورت ورقه‌ای، به آرامی از پایین به بالا از روی صورت بردارید و با آب ولرم آبکشی نمایید.

جهت حصول در نتیجه بهتر، از این محصول یک الی دوبار در هفته استفاده نمایید.