گروه زخم
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 100 گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • مناسب انواع پوست به ویژه پوست حساس
  • تامین و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست
  • حاوی آلوئه ورا و عصاره کالاندولا
  • تسکین دهنده و التیام بخش
  • آبرسان ملایم پوست صورت

پوست حساس دارای کلیه مسایل پوست خشک است لیکن با یک درجه بالاتر. این نوع پوست ممکن است زیبا و تقریبا شفاف بوده باشد. لیکن محتملا به مختصر وزش نسیمی قرمز شده و سیاهرگهای کوچکی در سطح پوست ظاهر می شود بعلاوه در برابر بعضی فراوده های ترکیبی حساسیت بخرج می دهد. این وضع در سنین جوانی پیش می آید. این نوع پوست اغلب اوقات ممکن است به کسانی که دچار تب یونجه، آسم یا آلرژیهای دیگری بوده باشند اختصاص داشته باشد. دارندگان این نوع پوست بایستی از قرار گرفتن در معرض آفتاب و هوا جدا خودداری کنند.

در اطاقی که حرارت مرکزی و هوای مرطوب شده باشد زندگی نکنند و از بهترین فراورده هائی که اختصاصا برای پوست حساس ساخته شده و بدون عطر یا ترکیبات حساس کننده باشد استفاده نمایند. بهتر آن است محصولاتی خریداری شود که لیست مواد ترکیبی آن نیز وجود داشته باشد تا اگر حاوی موادی باشد که با پوست شما سازگار نباشد بتوان آنرا تشخیص داد. ماسک ژلی آبرسان و التیام بخش هیدرودرم مخصوص پوستهای حساس فرموله و تولید شده است که علاوه بر حفظ رطوبت مورد نیاز پوست  ، تسکین دهنده و التیام بخش و آبرسان است.

لایه ای یکنواخت و ضخیم از فرآورده را بر روی پوست کاملا تمیز و خشک صورت، گردن و ناحیه دکلته به غیر از اطراف چشم و لب بمالید. پس از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه با آب ولرم شستشو و آبکشی نمایید. جهت حصول نتیجه بهتر، از فرآورده دو الی سه بار در هفته استفاده فرمایید.