گروه صورت
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 100 گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • حاوی Q10، انواع پپتیدها و کلاژن هیدرولیز شده
  • جلوگیری از ایجاد خطوط و چین و چروک پوست
  • کمک به سنتز کلاژن و الاستین
  • افزایش استحکام پوست
  • بازسازی کننده
  • جوان کننده

عوامل بسیاری نظیر سن، وراثت، نور آفتاب، سیگار و البته رژیم غذایی در به وجود آمدن چین و چروک های پوست نقش دارند. تمام چین و چروکها نشانه ای از آسیب هستند و چه بسا پرهیز کامل از این آسیب های مکرر امری دشوار باشد. با وجود این، کاهش چین و چروک های ناشی از سن امکان پذیر می باشد، اگرچه اکثر مردم به اشتباه فکر می کنند که این مسئله یک بخش اجتناب ناپذیر از پیر شدن است. ما نمی گوییم که شما می توانید بدون هیچ چین و چروکی به سن هشتاد سالگی برسید، اما با پرهیز از آسیب های پوستی مثل نور آفتاب، مواد شیمیایی و دیگر منابع می توانید در عین حال که پیر می شوید، به طرزی قابل ملاحظه پوستی جوانتر از سن خود داشته باشید.

پوست بطور غیر مرئی و با آهستگی زیاد نازک می شود و الياف قابل ارتجاع پوست حقیقی زیرین قابلیت ارتجاع خود را از دست می دهد. از آنجا که پوست در نواحی عضلات متحرك چروک پیدا می کند پوست حقیقی نیز بالطبع دچار چین و چروک میشود و بدین جهت در اطراف چشم، دهان و حتی گونه ها که عضلات محرک وجود دارد چین و چروک بیشتری پیدا می شود. فرایند سوخت و ساز با بالارفتن سن کاهش می یابد در نتیجه ترشح چربی پوست کم می شود و از کارایی سیمان بین سلولی نیز کاسته شده و به تدریج پوست به خشکی می گراید.

لایه‌ای یکنواخت از ماسک ضد چروک هیدرودرم را روی پوست کاملا تمیز و خشک صورت، به غیر از اطراف لب و چشم قرار دهید. بعد از گذشت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه با آب ولرم شستشو و آبکشی کنید. جهت حصول نتیجه بهتر، از ماسک یک الی دوبار در هفته استفاده نمایید.