گروه صورت
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 100 گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • رطوبت رسان، بازسازی کننده و تغذیه کننده پوست صورت
  • مناسب جهت استفاده انواع پوست به ویژه پوست‌های کدر
  • برطرف کننده آلودگی‌های محیطی و گرد و غبار
  • حاوی ترکیبات معدنی گل رس و اسید میوه
  • کمک به پاکسازی و احیای پوست صورت
  • افزایش لطافت، شادابی و طراوت پوست

مرطوب کننده ها بر سطح پوست می نشینند و از تبخیر سریع آب پوست جلوگیری می کنند و به عبارت دیگر سد محافظی تشکیل می دهد. بانرم کردن لایه های خارجی تر سلولها، دیده می شود که پوست انعکاسی روشن تر پیدا کرده جوانتر به نظر آید. پوست رطوبت حاصل کرده کمی چاقتر شده و بدین سبب خطوط پوست چهره به حداقل به چشم می خورد. در حالی که سطح پوست محافظت شده طبقات زیر را نیز محافظت می کند.

مرطوب کننده ها پوست را تغذیه نمی کنند و حقیقت آنکه خطوط پوستی سنی را نمی تواند از بین ببرد. (اگر چه متخصصین پوست شناسی اغلب اوقات ممکن است درباره مضار آفتاب به ویژه اگر مدت آن زیاد باشد ادعاهائی داشته باشند.) زمان استفاده از مرطوب کننده به تصمیم خود شما بستگی دارد و آن زمانی است که خودتان نیاز به آن را احساس می کنید و به عبارت دیگر وضع پوست شما این نیاز را نشان میدهد. بیست و پنج سالگی موقع خوبی برای اغلب مردم است لیکن بسیاری از پوستها زودتر از این وقت نیاز به مرطوب کننده دارند. موقعی که مسن تر شده و پوستتان خشکتر می شود ممکن است فراورده قویتری مورد لزوم واقع شود. در اینجا نیز باید تکرار کنیم برخود شماست که تصمیم بگیرد چه مبلع برای مرطوب کننده می پردازید به وضع مالی شما و فراورده های مناسب تر برای پوستتان بستگی دارد.

لایه‌ای یکنوات و ضخیم از محصول را روی پوست کاملا تمیز و خشک صورت، به غیر از اطراف چشم و لب قرار دهید. بعد از ۱۰ الی ۱۵ دقیقه با آب ولرم آبکشی و شستشو دهید. جهت حصول نتیجه بهتر، از ماسک گلی هیدرودرم سه بار در هفته استفاده کنید.