گروه ناخن
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 8 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه بطری شیشه ای

  • نرم کننده، حالت دهنده و از بین برنده کوتیکول اطراف ناخن
  • جداسازی بافت های زائد اطراف ناخن
  • حفظ فرم، حالت و زیبایی ناخن
  • حاوی کمپلکس نرم کننده، مرطوب کننده و التیام بخش روغن های بادام شیرین، آلوئه ورا، جوجوبا و بابونه
  • همراه با ویتامین C و دکسپانتنول

بعضی اوقات رشته باریکی از پوست گوشه ناخن آویزان می گردد. این یکی از شرایطی است که قسمتهای کوچک کوتیکول جدا می شود، به طوری که یک نوار باریک از پوست از کناره های ناخن انگشت کنده می شود. سعی نکنید این تکه های پوست را بکنید. آنها را به حال خود رها سازید زیرا در غیر این صورت ملتهب و زخم می شوند. به مقدار کافی پروتئین و ویتامین C مصرف نمائید.

ماساژ ناخن ها به بهبود جریان خون، رشد و محکم شدن آنها کمک می کند. ممکن است ماساژ ساده ناخن ها را در روغن با نوک انگشتان انجام دهید. اما بهتر از آن، براق کردن ناخن ها با یک براق کننده مخصوص ناخن با یک تکه پارچه است. براق کننده ناخن ها معمولا یک تکه پارچه صاف که روی یک چرم مرغوب را پوشانده است، می باشد. پارچه نرم با مخمل دارای ساخت کاملا طبیعی که در اطراف یک توب پنبه ای پیچیده شده است کاملا مؤثر می باشد. ناخن ها را با استفاده از ررغن بادام با یک قطعه کوچک موم زنبور عسل ماساژ دهید. این مواد به خوبی در درون ساختمان ناخن عمل می نمایند. سپس ناخن ها را جلاء داده و آرایش نمائید تا زیبا و درخشنده گردند.

ابتدا دست های خود را به کمک آب گرم و صابون کاملاً تمیز نموده و کلیه آثار به جای مانده از لاک و یا سایر فرآورده های ناخن را پاک نمائید. سپس به مقدار کافی از محلول از بین برنده پوست های اطراف ناخن هیدرودرم از طریق برس بر روی بافت های اضافی اطراف ناخن بمالید. اجازه دهید محلول به مدت یک دقیقه باقی بماند. سپس به کمک میله مخصوص مانیکور پوشیده شده با پنبه، بافت های اضافی اطراف ناخن را به عقب هدایت نمایید. سپس مجدداً دست ها را به کمک آب گرم فراوان و صابون تمیز و خشک نموده و در صورت تمایل از لاک و یا سایر فرآورده های مراقبت از ناخن استفاده فرمایید. مصرف یکبار در هفته از محلول از بین برنده پوست های اطراف ناخن هیدرودرم به منظور حفظ فرم و زیبایی ناخن ها توصیه می گردد. جهت افزایش انعطاف پذیری و الاستیسیته ناخن و همچنین حفظ رطوبت و نرمی کوتیکول اطراف ناخن، مصرف روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم به صورت روزانه توصیه می گردد.