گروه ناخن
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 8 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه شیشه ای

  • رطوبت رسانی به کوتیکول اطراف ناخن ها و حفظ زیبایی و شفافیت آن ها
  • حاوی روغن بادام شیرین، گل گاوزبان، جوجوبا و دانه انگور
  • تقویت کننده، نرم کننده و مرطوب کننده ناخن
  • افزایش استحکام و انعطاف پذیری ناخن
  • همراه با ویتامین های A و E

رشد ناخن ممکن است تحت تأثیر بیماری های مختلف قرار گیرد. بیماریهای مزمن با سوء تغذیه و عدم سلامتی افراد اغلب در حالت ناخن ها منعکس می شود از جمله: زود شکستن، مخطط شدن، ترک خوردن ، شکافتن، از هم جدا شدن و نداشتن برق و جلاء. در بعضی علت واضحی برای این نوع ضایعات در ناخن وجود ندارد و سرعت رشد ناخن با جویدن ناخن زیاد می شود. مانند مو در هنگام تابستان رشد ناخن نیز افزایش میاید.

در این گونه موارد رعایت رژیم غذایی لازم است. گوشت کم چربی، ماهی، باقلا، لوبیا، آجیل، حبوبات، تخم مرغ، پنیر، میوه های خام و سبزیجات کمی پخته یا کمی سرخ شده مقادیر فراوانی پروتئین دارند که می توانید مصرف نمائید. در ضمن مصرف ویتامین های گروه B که در نان، مخمر و جو دو سر موجود است نیز با اهمیت است. مکمل های ویتامین B با قرص های مخمر آبجو نیز مفید می باشد. عمل جالب توجه ناخن ها کمک به برداشتن اشیاء ریز می باشد. ناخنها تزئینات درخشان انگشت ها محسوب می شوند و در بیماری ها اغلب ممكن است نشان دهنده یک اختلال داخلی باشند.

ابتدا سطح ناخن ها را کاملا تمیز نموده و کلیه آثار به جای مانده از لاک یا سایر فرآورده های ناخن را پاک نمایید. سپس به کمک برس یک لایه از محصول را بر روی تمام سطح ناخن و پوست اطراف آن مالیده و اجازه دهید تا کاملا خشک گردد.