گروه ناخن
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 8 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه شیشه ای

  • همراه با دکسپانتنول (پیش ساز ویتامین B5) به عنوان تقویت کننده و استحکام بخش ناخن
  • تثبیت کننده رنگ لاک و جلوگیری از کمرنگ و پوسته پوسته شدن آن
  • افزایش مقاومت و ماندگاری لاک ناخن
  • خشک کننده سریع لاک ناخن
  • حاوی فیلتر ضد آفتاب

اگر ناخن ها را با براق کننده ناخن می پوشانید، بگذارید هر چند وقت یکبار استراحت کنند. هر وقت برق ناخن را پاک می کنید، مطمئن شوید از یک پاک کننده روغنی شامل گلیسیرین استفاده می نمائید زیرا مانع از آن می شود که استون ناخن را بیش از حد خشک کند. فرو رفتن ناخن در گوشت تقریبا همیشه برای شست پا پیش می آید و ناخن این انگشت اغلب داخل گوشت فرو می رود. فشار زیاد کناره خارجی ناخن، به خصوص اگر ناخن خیلی محدب باشد، باعث فرو رفتن آن در داخل گوشت می شود. اگر ناخن را بد قیچی کنید ممکن است این عارضه بروز کند، همچنین ممکن است یک قسمت نیز ناخن را جا گذاشته و نگرفته باشید و یا ممکن است ناخن را بیش از حد کوتاه بریده باشید، در این صورت گوشت زیر ناخن سجافی به وجود می آورد که کنار آزاد آن تمایل دارد تا به محض بلند شدن ناخن، درون گوشت فرو رود.

اگر عفونتی ایجاد شده، ابتدا درمان را به یک پزشک واگذار کنید. اگر شخصأ درصدد معالجه برآئید ممکن است گوشت های سالم را هم زخمی کنید و در این صورت خطر ایجاد آبسه و پیدایش عقربک (نوعی بیماری) وجود دارد. درمان ناخنی که در گوشت فرو می رود، مستلزم کشیدن آن به وسیله پزشک نیست، در اکثر موارد برداشتن یک قسمت از گوشه ناخن برای درمان عارضه کفایت می کند.

پس از خشک شدن کامل لاک ناخن به کمک برس یک لایه از فرآورده را بر روی تمامی سطح ناخن و همچنین سطح زیرین لبه آزاد ناخن بمالید. سطح زیرین لبه آزاد ناخن شایع ترین محل پوسته پوسته شدن لاک بوده و می بایست به وسیله این فرآورده کاملا پوشیده شود.