گروه ناخن
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 8 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه بطری شیشه ای

  • تحریک کننده سلول های زاینده ناخن
  • تقویت کننده ریشه ناخن
  • تسریع کننده رشد ناخن
  • حاوی کمپلکس تقویت کننده و محرک رشد متیونین، روغن جوانه گندم، روغن بادام شیرین و دسیل الیوات
  • همراه با ویتامین های A و E

شکننده شدن ناخنها علامتی بر عدم تأمین کافی ارگان های بدن با مواد غذایی است. در بسیاری از انسانها همزمان با بالا رفتن سن، مقدار اسید معده نیز کاهش پیدا می کند. اسید معده باعث می شود که بدن بتواند پروتئین را در قسمتهای متشکله اصلی خود (اسیدهای آمینه) بشکافد و اینها در واقع زیربنای اصلی برای مواد مورد نیاز ناخن ها هستند. بنابراین تعجب آور نیست که به تازگی در یک بررسی علمی در آمریکا ثابت شده که نود درصد انسانها با ناخن های شکننده و تراشه دار، اسید معده کمتری دارند.

سعی کنید تولید اسید معده را به کمک سرکه تحریک کنید. کسی که هنگام صرف غذاهای اصلی، یک اشتها آور؛ یعنی یک لیوان آب با یک قاشق چای خوری سرکه سیب در صورت لزوم همراه با عسل شیرین شود) بنوشد، یا سالاد با سرکه و روغن بخورد، به اندازه کافی و نه به صورت مصنوعی اسید وارد معده خود می کند. این اشتها آور طبیعی همزمان غشاء معده را تحریک می کند تا اسید معده بیشتری تولید شود. در نتیجه، پروتئین خورده شده با غذا می تواند بهتر هضم شود و مواد مورد نیاز کافی برای رشد خوب ناخنها در اختیار گذاشته میشود.

ابتدا سطح ناخن ها را کاملاً تمیز نموده و کلیه آثار به جای مانده از لاک و یا سایر فرآورده های ناخن را پاک نمائید. در طی شبانه روز یکبار به مقدار کافی از محلول محرک رشد ناخن هیدرودرم از طریق برس بر روی سطح ناخن و پوست محل رویش در قاعده ناخن مالیده و به کمک انگشت شست با حرکات دورانی، بخش تحتانی ناخن را به آرامی ماساژ دهید تا خوب جذب گردد.