گروه پاک کننده
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 150 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • آبرسان قوی پوست
  • حاوی خاک رس و زغال فعال
  • کنترل و رفع چربی اضافی پوست
  • پاکسازی عمیق و سم زدایی پوست
  • مناسب برای سنین 20 سال به بالا

اغلب اوقات اگر آرایش روی پوست صورت را با چیزی بغیر از محلول پاک کننده بشویید خصوصا وقتی با آب و صابون شسته شود پوست مات به نظر می رسد. پوست از نزدیک ظاهری پودر مانند خواهد داشت و خطوط چروک به خوبی و آسانی در اطراف چشمها و دهان شکل می گیرند. در ضمن ممکن است  پوست تکه های پوسته پوسته داشته باشد.

در پوست خشک غدد چربی روغن کافی جهت مرطوب نگهداشتن بشرة پوست تولید نمی کنند و به این ترتیب پوست به سمت بی آب شدن می رود. پوست خشک نیاز به کمک خارجی دارد و تغذیه صحیح می تواند شرایط مناسبی را برای آن فراهم سازد. یکی از جدی ترین مشکلات پوست اگزما است که کاملا شناخته شده است . شما ممکن است پی برده باشید که شستشوی با آب و صابون پوست را خیلی خشک، مات و پوسته پوسته می سازد. اگر مایلید می توانید از کرمها و لوسیونها برای تمیز کردن پوست استفاده نمایید. در صورتی که میل به مصرف آب دارید می توانید از پاک کننده غاسول صابونی استفاده نمایید و یا اینکه خودتان با استفاده از روغن زیتون و صابونهای ریش تراشی طبق دستورالعمل صابونهای خانگی صابون بسازید.

بر روی پوست کاملا خیس صورت مقداری ازموس را مالیده و به صورت دورانی به مدت 3-4 دقیقه ماساژ دهید و سپس آبکشی نمایید. 2-3 مرتبه در هفته مصرف شود.