گروه بانوان
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 150 میلی لیتر
جنسیت مصرف بانوان
نوع محفظه تیوب

  • دارای خواص نرم کننده و مرطوب کنندگی و جلوگیری کننده از خشکی مخاط واژن
  • مناسب جهت شستشوی بهداشتی و روزانه قسمت خارجی دستگاه تناسلی
  • حاوی مواد آنتی باکتریال و کنترل کننده تکثیر باکتری های مضر
  • سازگار با باکتری های مفید واژن
  • برطرف کننده بوی نامطبوع
  • بدون ایجاد حساسیت

بطور طبیعی ترشح کمی در مهبل وجود دارد. این ترشحات قسمتی از گردن رحم، قسمتی از سطح دیواره مهبل و قسمتی هم از غدد بارتولن که درمدخل مهبل قرار دارند سرچشمه می گیرند. این ترشحات باعث حفظ رطوبت ناحیه تناسلی گشته و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری میکند که در بعضی از بانوان مقدار این ترشحات بسیار کم بوده و یا اصلآ وجود ندارد که در این صورت نیار به استفاده از ژل بهداشتی مرطوب کننده الزامی است .

معمولا مقدار این ترشحات بسیار کم بوده و خانمها از وجود آن بندرت آگاه هستند. این ترشحات ممكن است قبل و یا پس از قاعدگی زیاد شوند. در بعضی از خانمها هنگام آزاد شدن تخم ترشح غلیظ و چسبناکی مشاهده می شود، چنانچه این ترشحات دائم و زیاد باشند (Leukorrhea) دلیل بر تحریک و یا عفونت دستگاه تناسلی بوده و باید هرچه زودتر به طبيب مراجعه شود. احتیاجی نیست برای نظافت مهبل را شستشو دهند زیرا در حقیقت مهبل بعلت قدرت فیزیولوژیکی خود همیشه در شستشوی مهبل وضع کاملا سالمی است و حتی شستشوهای مکرر ممکن است مضر هم باشند.

ابتدا قسمت خارجی دستگاه تناسلی را مرطوب نمایید. به مقدار کافی از ژل بهداشتی روی کف دست ها و یا دستمال تمیز و بهداشتی مالیده و بر روی موضع مورد نظر استعمال نموده و پس از یک دقیقه خوب آبکشی نمایید. عمل شستشو را طی شبانه روز 2 بار تکرار نمایید.