گروه بانوان
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 150 گرم
جنسیت مصرف بانوان
نوع محفظه تیوپ

  • کنترل کننده تکثیر باکتری های مضر و برطرف کننده بوی نامطبوع
  • جهت حفظ بهداشت و سلامت شخصی بانوان در دوران یائسگی
  • التیام دهنده و برطرف کننده قرمزی، خارش و التهاب
  • فرمولاسیون بسیار ملایم بدون ایجاد حساسیت
  • نرم کننده و تامین کننده رطوبت مخاط

طبق تعریف، یائسگی ختم خونریزی قاعدگی است. بطور کلی این نشانه یک کاهش تدریجی در فعالیت تخمدانی بوده و نشانه رفتن از مرحله تولید مثلی به مرحله غیر تولید مثلی در زندگی زنان می باشد. سن متوسط یائسگی ۵۰ سال است. وقتی که یائسگی قبل از سن ۴۰ سالگی اتفاق بیفتد، زودرس تلقی می شود، اما تغییرات هورمونی تفاوتی با یائسگی نوع طبیعی و خودبخودی ندارد.

وقتی که تخمدان ها را در زنها به علت اختلالات خوش خیم یا بدخیم بر می داریم، آنها دچار یک فقدان کامل و ناگهانی تولید هورمون های تخمدانی می شوند. این زنان که دچار یائسگی ناشی از جراحی می شوند، ممکن است که علائم متفاوتی از کسانی که دچار یائسگی طبیعی گردند پیدا کنند. نمونه طبیعی برای یائسگی، سندرم های فقدان استروژن می باشد. این مفهوم شدید، با این یافته تقویت می شود که اغلب اثرات یائسگی را می توان با تجویز استروژن معکوس کرد. رعایت مسائل بهداشتی در دوران یائسگی یکی از مهمترین مسائل مرتبط با این دوران است . ژل بهداشتی بانوان یائسه محصولی است که به منظور رفع بوی نامطبوع ناحیه ی واژن و همچنین تامین کننده رطوبت مخاط و جلوگیری از خارش و التهاب فرموله شده است.

ابتدا قسمت خارجی دستگاه تناسلی را مرطوب نمایید. به مقدار کافی از ژل بهداشتی بر روی کف دست ها و یا دستمال تمیز و بهداشتی مالیده و بر روی موضع مورد نظر استعمال نموده و پس از ۱ دقیقه خوب آبکشی نمایید. عمل شستشو را طی شبانه روز ۲ بار تکرار نمایید.