گروه بانوان
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 150 میلی لیتر
جنسیت مصرف بانوان
نوع محفظه تیوپ

  • دارای خواص نرم کننده و مرطوب کنندگی و جلوگیری کننده از خشکی مخاط واژن
  • مناسب جهت شستشوی بهداشتی و روزانه قسمت خارجی دستگاه تناسلی
  • حاوی مواد آنتی باکتریال و کنترل کننده تکثیر باکتری های مضر
  • سازگار با باکتری های مفید واژن
  • برطرف کننده بوی نامطبوع
  • بدون ایجاد حساسیت

بطور طبیعی تداخل در مهبل توسط ترشحات مخصوص آسان می گردد. این ترشحات از دو غددی هستند که در اطراف مجرای مهبل قرار گرفته اند. این غدد مایع چسبناک و شفافی ترشح می کنند که مخصوصا هنگام تحریکات جنسی زیاد می شود. غدد بار تولینی چون در زیر پوست قرار گرفته اند مشاهده نمی شوند غدد بارتولین ولی ترشحات آنها از دو سوراخ کوچک که در شیار بین پرده بکارت و لبهای کوچک قرار دارد خارج می گردد. 

ترشحاتی که در اطراف دستگاه تناسلی خارجی وجود دارد ممکن است از فرج، مهبل یا رحم باشد. در مواردیکه دستگاه تناسلی سالم است معمولا ترشحی از مهبل خارج نمی گردد مگر در نزدیکیهای قاعدگی. وجود ترشح مداوم در غیر از این مواقع دلیل بر اختلالات موضعی است که علت آنرا فقط با امتحان دقیق می توان فهمید. مخاط مهبل علاوه بر آسان کردن دخول در حین نزدیکی با حفظ رطوبت این ناحیه از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می کند در ضمن مخاط مهبل خاصیت ضد باکرییایی و ضد میکروبی دارد که به حفظ بهداشت و سلامت مهبل کمک شایانی میکند .

ابتدا قسمت خارجی دستگاه تناسلی را مرطوب نمایید. به مقدار کافی از ژل بهداشتی روی کف دست ها و یا دستمال تمیز و بهداشتی مالیده و بر روی موضع مورد نظر استعمال نموده و پس از یک دقیقه خوب آبکشی نمایید. عمل شستشو را طی شبانه روز ۲ بار تکرار نمایید.