گروه پاک کننده
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 150 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوب

  • حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده موثر: ژل آلوئه ورا، لاکتات سدیم، اوره و شی باتر
  • دارای pH سازگار با پوست صورت (Physiological pH) و بدون ایجاد حساسیت
  • حاوی مواد پاک کننده غیر صابونی ملایم با قابلیت شستشوی آسان
  • پاک کننده آلودگی های سطحی و سلول های مرده از سطح پوست
  • مناسب برای پوست های خیلی خشک، حساس و اگزمایی
  • همراه با گلیسیرین و دکسپانتنول

صورتها حتی در جوانی خطوطی دارند. از بینی تا دهان، در پیشانی بالای ابروهای بسیار متحرک و در گوشه چشمها این خطوط هر چه سن بالاتر رود عمیقتر میشود. بیشتر بیماریها و شرایط پزشکی و داروها بر روی پوست اثر می گذارند و باعث می شود که پوست کار خود را به خوبی انجام ندهد. مثلا مبتلایان به دیابت (بیماری قند) پوستشان مستعد عفونی شدن و چرک کردن میشود و نیز فشار عصبی می تواند تولید جوش جوانی را بپروراند. تیروئید کم کار سبب می گردد که پوست خشک و زبر شود. بعضی آنتی بیوتیکها باعث افزایش حساسیت پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش می گردد. ضد هیستامین ها و مقادیر زیادی از داروهای مدرو ملین آب پوست را می گیرند. تشخیص شرقيها چنین است که پوست و ریه با یکدیگر خواهرند. نظریه ای است که به هیچ وجه تمسخرآمیز نیست. با توجه به خشک و حساس شدن پوست در اماکن و نقاط آلوده، مسلم است عمر پوست یک بدن مراقبت شده ای که در نقاط خوش آب و هوا زندگی می کند با پوست بدنی که در محل آلوده توام با فشار عصبی روزگار میگذراند کاملا متفاوت است. کسانی که در مناطق معتدله زندگی می کنند پوست بهتری دارند تا آنهائی که در نواحی گرم و خشک به سر می برند.

رویداد پیری صورت مانند سایر قسمتهای بدن است لیکن پوست آن لطیفتر از پوست کمر و کفل می باشد در حالی که پوست ضخيم نواحی ذکر شده پوشیده و محفوظ می باشند. پوست صورت که لطیفتر است تمام روزهای عمر در معرض عوامل مخرب و مزاحم می باشد. پوست بطور غیر مرئی و با آهستگی زیاد نازک می شود و الياف قابل ارتجاع پوست حقیقی زیرین قابلیت ارتجاع خود را از دست می دهد. از آنجا که پوست در نواحی عضلات متحرك چروک پیدا می کند پوست حقیقی نیز بالطبع دچار چین و چروک میشود و بدین جهت در اطراف چشم، دهان و حتی گونه ها که عضلات محرک وجود دارد چین و چروک بیشتری پیدا می شود. فرایند سوخت و ساز با بالارفتن سن کاهش می یابد در نتیجه ترشح چربی پوست کم می شود و از کارایی سیمان بین سلولی نیز کاسته شده و به تدریج پوست به خشکی می گراید.

به مقدار کافی از محصول را به کمک دست ها بر روی پوست صورت خیس و مرطوب مالیده و به آرامی ماساژ دهید. سپس با آب ولرم به طور کامل شستشو نمایید.