گروه پاک کننده
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 150 میلی لیتر
جنسیت مصرف آقایان
نوع محفظه تیوپ

  • کنترل کننده ترشح چربی و براقیت پوست
  • سازگار با پوست آقایان جهت زدودن کامل آلودگی ها و چربی اضافی پوست
  • جلوگیری و ممانعت از ایجاد جوش و کمک به کاهش جوش های سرسیاه و سرسفید
  • جمع نمودن منافذ باز و کاهش قرمزی پوست
  • افزایش نرمی و لطافت پوست
  • مرطوب کننده، شاداب کننده و احیا کننده پوست
  • فاقد چربی و مواد صابونی

واقعیت آن است که مردها از لحاظ پوست بطور طبیعی بیشتر جوان می مانند تا زنان. بین سایر تغییراتی که به هنگام بلوغ پیش می آید پوست مردان ضخیمتر و خشن تر از زنان می شود و ترشح و تولید ماده چربی نیز در مردان بیشتر از زنان است. از طرف دیگر ترشح هورمونها نیز که به هنگام بلوغ شدت و سرعت می یابد باعث می شود که ۷۰ درصد بالغين مرد دارای صورت چرب و جوش دار می شوند که برای مدت طولانی پوست را محافظت می کند. در حالی که در مورد زنان تولید و ترشح چربی همیشه کمتر بوده و پس از بلوغ رو به کاهش می رود بطوریکه در چهل سالگی بعضی اوقات به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. نقطه اوج ترشح چربی در مردان در سی سالگی است.

سپس مختصرا کاهش می یابد و تا میانسالگی ثابت می ماند و در سالخوردگی به مقدار زیادی کم میشود. ليكن باید بدانیم که آلودگی هوا، فشار عصبی، مسافرت هوائی، تهویه مطبوع، عادت به کم غذائی، الكل و سرما و گرمای زیاد، عدم استفاده از هوای تازه و تمرین ورزشی هر پوستی را خشک می کند. با وجود کلیه عوامل طبیعی ضد چین و چروک که در پوست مردان یافت می شود همه روزه پوستشان در معرض آسیب بوده و بعلاوه کمتر به مراقبت آن می پردازند. صورت خود را با هر صابونی که در نزدیکی شما قرار دارد نشوید و کف نزنید. پوست مرد بخصوص نسبت به مواد معطر بسیار حساس است. صابون تند ممکن است محافظت طبیعی پوست را از بین ببرد و آنرا تحریک کند. همیشه از صابون های غیر عطری با کفهائی که برای شستن دست و صورت ساخته شده است استفاده کنید.

مقدار کافی از فرآورده را به کمک دست ها بر روی پوست مرطوب و خیس صورت مالیده و به آرامی ماساژ دهید سپس با آب ولرم به طور کامل شستشو دهید.