گروه زخم
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 30 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوب

  • همراه با ویتامین E با اثر آنتی اکسیدانی و ممانعت از آسیب های پوستی و تشکیل چین و چروک های سطحی
  • کمک به فرآیند تجدید ساختار سلولی و ترمیم بهتر بافت و در نتیجه جلوگیری از تولید اسکار
  • افزایش نرمی، لطافت و بهبود انعطاف پذیری پوست به سبب وجود مرطوب کننده های موثر
  • حاوی عصاره های گیاهی ضد التهاب از جمله آلانتوئین و بیزابولول
  • مناسب برای پوست های تحریک شده و آسیب دیده
  • فاقد اسانس و غیر حساسیت زا

تازگی و جوانی پوست بستگی به ترکیبات مواد تشکیل دهنده آن، غده های چربی، بافت همبند و گردش سریع خون و لنف دارد. سالم بودن روپوست و ترمیم سلول های از بین رفته به وسیله طبقه زاینده نیز در خور توجه است. سوخت و ساز آب، نمکها و چربی ها در سلول و پوشش جلدی وظیفه اصلی را به عهده دارد و همین عوامل است که به پوست جوان نرمش و حالت مخملی، صافی، ارتجاعی و قدرت می بخشد.

برخلاف، هر چه سن بالا برود پوست نازک می شود و قدرت خود را از دست میدهد و بدین سان پوست کم کم پیر می شود و فرو رفتگی پیدا می کند و چین خورده به نظر می رسد و چروکهائی در آن پدیدار می شود. بهرحال پوست دیر یا زود به طرف این حالت پیری و فرسودگی می رود ولی این حالت به طور یکسان در همه کس در روزی معین پدید نمی آید و بستگی به شرایط بسیاری نظیر محیط خارجی، فعالیت اجتماعی، نوع زندگی و مواظبت هایی دارد که از پوست شده است. در این تغییرات ابتدا رنگ پریدگی گاهی به شکل عاجی و گاهی قهوه ای تیره دیده می شود و در بعضی از بخشهای پوست رنگ دانه ها نابود می شوند و سرانجام نرمش و حالت مخملی جای خود را به خشونت می دهد اشکوب شاخی تفلس پیدا می کند و گاهی پوست ضخیم می گردد و زگیلهای شاخی تولید می شود. هیچ یک از این تغییرات بافتی را نباید به حساب بیماری زائی گذاشت بلکه باید آنرا نوعی فرسودگی به علت استعمال دانست.

ابتدا سطح پوست را کاملا تمیز و خشک نموده و در طی شبانه روز دو بار به مقدار کافی از کرم بر روی پوست آسیب دیده و حساس بمالید تا کاملا جذب گردد. مصرف این محصول را به مدت 15 روز ادامه داده و در صورت نیاز برای یک دوره دیگر تجدید نمایید.