گروه دور چشم
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 20 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • تقویت و تغذیه، تامين رطوبت مورد نياز و رفع حلقه های تیره و پف اطراف چشم
  • بر پایه لیپوزوم AHA (آلفا هيدروكسی اسید)
  • فاقد اسانس هیپوآلرژنیک و غیر آلرژی زا
  • قابل استفاده برای سنين 25 سال به بالا
  • مناسب انواع پوست ها

سایه های سیاه زیر چشم ها نشانه های مطمئنی برای آن هستند که ما مریض هستیم و یا به اندازه کافی نخوابیده ایم. با بالا رفتن سن، احتمال پیدایش حلقه های نازیبای اطراف چشم افزایش می یابد. این بدین معنی نیست که با گذشت سالیان بروز مشکلات خواب افزایش می یابد. با گذشت زمان در بسیاری از افراد تولید نسوج جدید در منطقه اطراف چشم به شکل واضحی پس می رود.

علاوه بر این سایه های سیاه زیر چشم ها می توانند به طور طبیعی و یا به دلیل موقعیت نامساعد لایه های چربی زیر چشم ها به وجود بیایند. حتی وقتی که انسان سالم و خوب استراحت کرده باشد، تغذیه و وضعیت عصبی هم، بر روی وضعیت ظاهری بدن بی تأثیر نیست. کسی که مدت زمان طولانی، حلقه های تیره در زیر چشمها دارد باید به یک مشاور تندرستی یا پزشک مراجعه کند. زیرا تغییر رنگها میتواند در اثر به هم خوردن عمل کلیه ها یا کبد بوده و یا به عبارت دیگر از علایم ناراحتی عمومی باشند. در این حالت علم طبابت طبیعی یک سری کامل از روش های قابل اجرا پیشنهاد می کند، که به از بین رفتن مواد سمی و مضر بدن منجر می شود.

ابتدا پوست خود را به کمک يک پاک کننده ملايم تميز و کاملا خشک کنيد. سپس به مقدار کافی از فرآورده را به اطراف چشم ها ماليده و ماساژ دهيد تا خوب جذب پوست گردد.