گروه ضد درد و التهاب
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 100 میلی گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • جهت ماساژ و رفع خستگی پاها در طی دوران بارداری
  • تقویت پاها و افزایش مقاومت در برابر واریس
  • آرامش بخش و تسکین دهنده
  • خنک کننده و برطرف کننده خستگی

باید گفته شود پاها که در روز وزن بدن ما را تحمل میکند و قدرت حرکت به ما میدهد، باید بیش از این مورد توجه و مراقبت قرار گیرد. پاها بر روی اسفنجی از مویرگهای سیاه یا وریدها قرار دارد و ساختمان نسجی آن، طبقه مالپیگی سلول های کف پا و طبقه شاخی آن ضخیم تر از نقاط دیگر بدن است. گرچه همین ضخامت طبقه شاخی به مقاومت و قدرت آن می افزاید؛ اما باید به یاد داشت هر عارضه ای که به پا وارد شود، عکس العمل آن به تمام بدن مخصوصا به قلب منعکس می گردد.

حتی ناراحتی های قلب بر روی پاها منعکس می گردد و نارسایی قلب موجب تورم پاها شده و وریدهای پا نمی توانند خون را به راحتی به قلب بازگردانند. لذا توصیه ما به شما این است کههرگاه در عرض روز راه زیادی می روید و یا مجبور هستید سر پا کار کنید، سعی نمایید که شب ها پس از مراجعت به منزل روی صندلی راحتی دراز کشیده و استراحت نمایید، به طوری که سرتان پایین و پاهایتان در سطح بالا قرار بگیرد. سپس پاهای خود را با آب گرم حمام بدهید و در خاتمه پاهای خود را با آب سرد شسته، پس از خشک کردن با الكل كامفره و یا ادوکلن مالش دهید. هنگامی که احساس درد در پاها میکنید، استراحت بیشتر نمایید و در مقابل ورم پاها، آن را سرسری نگیرید. به پزشک متخصص مراجعه کنید تا علت تورم را تشخیص دهد و درمان کند.

روزها و شب ها به مقدار کافی از کرم رفع خستگی پا هیدرودرم را بر روی ساق پاها مالیده و از قوزک پا تا زانو به آرامی و به مدت 3 دقیقه ماساژ دهید