گروه بدن
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 75 گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه پلاستیکی

  • بهبود تغییر رنگ ناشی از درمان آکنه های بدن و همچنین تیرگی در ناحیه زانو، آرنج، کشاله ران، زیر بغل و قوزک پا
  • با خاصیت مرطوب کنندگی طولانی مدت پوست جهت از بین بردن موثر و تدریجی لک ها و تیرگی ها
  • روشن کننده، سفید کننده و ضد لک نوین و پیشرفته
  • همراه با ویتامین های E ،C و گلیسیرین
  •  فاقد هیدروکینون و اسید کوژیک

با بالا رفتن سن توانایی پوست در بهبود خویش آهسته تر می شود. نسبت به دوره ی نوجوانی زمان بیشتری طول می کشد تا خراشیدگی ها و زخمها ناپدید شوند. سلول های قدیمی آهسته تر جایگزین می شوند. هنگامی که به سن چهل و پنج سالگی می رسیم، همراه با تجربه ی نوسانات هورمونی، تغییرات شدیدتری را در پوست خود مشاهده می کنیم. پوست شروع به نازک شدن می کند و ضعیف تر و حساس تر می شود. داشتن پوست قوی یک عامل کلیدی در جلوگیری از چین و چروک است. انسجام ترکیبات الاستین و کولاژن در پوست مهم ترین عامل است. کولاژن هفتاد و پنج درصد از پوست را در بر می گیرد و در واقع عنصر ساختاری مهم پوست است که به پوست استقامت و انعطاف پذیری میدهد.

الاستین به پوست کمک می کند تا هنگامی که به آن ضربه زده شده و یا از آن نیشگون گرفته شده است، به حالت اولیه ی خود باز گردد. مجموعه ای از عوامل محیطی به پوست آسیب می رساند و باعث ایجاد چین و چروک می شود. آسیب به کلاف های کولاژن و الاستین انعطاف پذیری و استقامت پوست را کاهش می دهد. اگر مواد غذایی مناسب وجود داشته باشد و میزان آسیب بیش از حد نباشد، پوست تلاش خواهد کرد تا آسیب های کولاژن و الاستین را ترمیم نماید.

شب ها پس از استحمام ابتدا پوست خود را خشک نموده و سپس به مقدار کافی از کرم بر روی نواحی تیره پوست بدن نظیر زیر بغل، آرنج، کشاله ران، ناحیه زانو و قوزک پا مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا خوب جذب گردد. جهت حصول نتیجه بهتر مصرف این فرآورده به مدت ۶ تا ۸ هفته توصیه می گردد. در طی دوران مصرف این فرآورده از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم نور آفتاب خودداری نمایید.