گروه بدن
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 25 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • بر پایه کمپلکس روشن کننده: آلفا آربوتین، آلفا هیدروکسی اسید، کوژیک دی پالمیتات و ویتامین C
  • روشن کننده و از بین برنده موثر لک های قهوه ای پوست
  • مناسب برای انواع پوست

آیا پوستتان کمی رنگ پریده و تیره به نظر می رسد؟ این امر بدان علت است که شما سلول های مرده ی بسیاری روی لایه ی رویی پوست خود دارید، یا می تواند به این علت باشد که خون کافی در پوست شما جریان پیدا نمی کند. ظاهر و سلامتی پوست به دو لایه ی مهم پوست بستگی دارد: پوست حقیقی و رو پوست. (لایه ی سوم پوست زیر پوست است، اما نقش آن در ظاهر پوست شما بسیار محدود است.) پوست حقیقی لایه ی درونی پوست است که شامل اعصاب، سلولهای چربی، رگهای خونی، غده های چربی و عرق، کولاژن و الاستین است. اگر پوست حقیقی نتواند رطوبت کافی (روغن و عرق) تولید نماید، ظاهر پوستتان خشک، پوسته پوسته و رنگ پریده و تیره به نظر می رسد. هم چنین اگر رگهای خونی برای پوستتان اکسیژن و مواد غذایی کافی تامین ننمایند، پوستتان رنگ پریده به نظر می رسد.

داشتن یک سیستم عروقی سالم ، یعنی خون می تواند به دورترین نقاط بدن مثل پوست نیز برسد. سالم نگه داشتن سیستم عروقی نیازمند چربی های مفیدی مانند امگا ۱۳ که در ماهی یافت میشود، فیبر (که در میوه ها، سبزیجات، آجیل ها، دانه ها و غلات یافت میشود) و آنتی اکسیدان ها (که در میوه ها، سبزیجات، آجیل ها، دانه ها و غلات یافت میشود) می باشد. پوست حقیقی، کلید داشتن و حفاظت از پوستی زیبا و سرخ و سفید است. لایه ی خارجی پوست یا رو پوست نیز درست مانند پوست حقیقی نقش مهمی در رنگ پوست ایفا می نماید. رو پوست حاوی ملانوسیتها یا سلوله رنگدانه ای است که با قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند باعث ایجاد لکه هایی روی پوست گردد.

شب ها پوست خود را به کمک یک پاک کننده ملایم تمیز و کاملا خشک نمایید. سپس به مقدار کافی از کرم را بر روی مناطقی از پوست که لک و یا تیرگی وجود دارد مالیده و ماساژ دهید تا خوب جذب گردد.
مصرف کرم را 6 تا 8 هفته ادامه دهید تا آثار آن نمایان گردد.