گروه بدن
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 30 میلی گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • بر پایه کمپلکس روشن کننده : گیگا وایت، عصاره گل گیاه بلیس پرتیس و ویتامین C پایدار
  • حاوی عصاره گل مینای چمنی و عصاره گل نسترن کوهی
  • همراه با آسکوربیل متیل سیلانول پکتینات، آسکوربیل پالمیتات، رتینیل پالمیتات، بیوتین، ویتامین E استات
  • از بین بردن مؤثر و تدریجی لک های قهوه ای پوست صورت و گردن ناشی از بارداری
  • جهت محو تدریجی لک های حاملگی و سایر لک های صورت
  • فاقد هیدروکینون و فاقد اسید کوژیک

افراد بسیاری آثار خاص تیرگی و سرخی پوست را که در سطح صورت ایجاد می شود می شناسند. تقریبا پس از سن ۳۰ سالگی، روی گونه ها، پیشانی و بینی بتدریج شیارهای آبی، قرمز یا بنفشی که دارای عروق ریز منبسط شده است ظاهر میشود و همراه آن، پوست قسمتهای اطراف آن قرمز، نازک و شکننده میشود. پس از چند سال، ممکن است جوشهای قرمز رنگی روی بینی به وجود بیاید که بتدریج حالت ورم و آماس به خود گرفته و پس از آن، حالت پرخونی و شیارهای واریسی همراه با جوش صورت بروز می کند. 

اگرچه الکلیسم مزمن می تواند در برخی موارد باعث ایجاد این پدیده شود، اما سرخی و تیرگی پوست بیشتر مربوط به شکنندگی عروق است که خصوصا در رابطه با شریانهای کوچک، وریدهای کوچک یا مویرگهایی که دیواره آنها حالت ارتجاعی خود را از دست داده و تا مرحله پارگی منبسط شده و گاهی لکه های کوچکی از خونریزی ایجاد می کند، می باشد. غالبا تیرگی پوست صورت با یک سری اشکالات گردش خون در پاها نظیر واریس، پاهای سنگین و حساسیت نسبت به سرما نیز همراه است. غیر از شکنندگی و ضعف خاص دیواره عروق، در اکثر موارد متابولیسم عمومی نیز مختل شده و اعمال دفعی دچار نارسایی است.

شب ها ابتدا سطح پوست را به کمک یک پاک کننده ملایم و آب ولرم به دقت تمیز و خشک نموده و سپس به میزان کافی از کرم روشن کننده و ضد لک گیاهی هیدرودرم به صورت موضعی بر روی لک های قهوه ای استفاده نمایید. در صورت وجود هیپرپیگمانتاسیون منتشر، به مقدار کافی از این فرآورده بر روی تمامی پوست صورت و گردن استفاده گردد.

مصرف کرم روشن کننده گیاهی هیدرودرم به منظور جلوگیری و کم رنگ نمودن لک های قهوه ای پوست در طی دوران بارداری و با صلاحدید پزشک توصیه می گردد.

در طی دوران مصرف کرم روشن کننده و ضدلک گیاهی هیدرودرم، روزها حتماً از کرم ضد آفتاب فاقد جاذب های شیمیایی (کرم ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی 30) استفاده نمایید.