گروه رنگی
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 50 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • دارای خواص ضد التهابی، رطوبت رسانی، جوان سازی و کاهش چین و چروک به سبب وجود (ویتامین E)، عصاره شیرین بیان، دکسپانتنول و جوجوبا
  • استفاده همزمان از بازتاب دهنده های فیزیکی و جاذب های شیمیایی نور خورشید به منظور ایجاد محافظت کامل
  • محافظت از پوست در برابر طول موج های مضر اشعه ماورای بنفش نور خورشید (UVA و UVB)
  • کرم پودری با رنگ بژ روشن (Tinted) و هماهنگ با رنگ طبیعی پوست
  • فاقد چربی و مناسب برای پوست های چرب، جوش دار، مختلط و آکنه ای
  • مقاوم در برابر تعریق و شستشو
  • پایدار در برابر نور

متأسفانه در اکثر موارد ، هرچه ضد آفتاب اثربخش تر باشد، بیشتر روی پوست شما به چشم می آید چرا که داروهای قوی تر حاوی مواد منعکس کننده هستند که به خوبی جذب نمی شوند . این بدان معناست که ترکیب SPF بالا با ماده حفاظتی خوب در مقابل اشعه UVA و مواد آرایشی با کیفیت ، هزینه بسیاری در بر دارد ، لذا انتخاب شما با توجه به قیمت ها به اثری که از محصولات دارویی انتظار دارید نیز بستگی دارد هرچند فرمول های جدید قیمت های منطقی تری دارند. به هرحال ضد آفتاب دارای SPF بین ۲۰ - ۱۰ با تعداد ستاره مناسب ، معمولا برای استفادۂ عادی مناسب است و از لحاظ آرایشی نیز قابل قبول و خوش آیند می باشد . لذا اگر نگران و علاقه مند به پیش گیری از آفتاب سوختگی ، پیری پوست در اثر نور و سرطان پوست هستید ، به میزان نسبتا بالایی از محافظت به عبارت دیگر در حدود SPF ۲۵ ۱۰ با تعداد ستاره بالای مخصوص UVA نیازمندید .

علاوه بر این ، انواع گوناگونی از ضد آفتاب های مرطوب کننده مخصوص کلیه فصول سال هم اکنون در بازار موجود است ، این نکته مفید به نظر می رسد چرا که تغییرات پوستی که به پیری پوست در اثر نور و سرطان پوست می انجامد ، در اثر مقادیری از اشعه UV به وجود می آید که باعث آفتاب سوختگی نمی شوند اما بتدریج جمع شده و باعث بروز بیماریهای وخیم می شوند . به عبارت دیگر بروز ضایعات پوستی دایم که موجب تأثيرات سوء دراز مدت و شدید می شود ، لزوما مستلزم آفتاب سوختگی نیست . سایر محصولات ضد آفتاب مفید شامل محصولات رنگی می باشد که با رنگ پوست شما آمیخته می شود و همچنین داروهای دارای رنگ روشن که باعث زیبایی پوست می شوند.

نیم ساعت قبل از خارج شدن از منزل و یا محل کار به مقدار کافی از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

ضد آفتاب رنگی فاقد چربی هیدرودرم SPF50 را بر روی نقاطی از پوست که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند، مالیده و به خوبی ماساژ دهید.

مصرف کرم ضد آفتاب را هر دو ساعت یکبار تجدید نمایید.