گروه کودکان
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 50 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • محافظت کامل از پوست حساس اطفال در تمام طول موج های پرتوهای ماورای بنفش
  • حاوی عصاره های گیاهی ضد التهاب، التیام بخش و ترمیم کننده پوست
  • مقاوم در برابر تعریق و شستشو و عدم چسبندگی به شن و ماسه
  • بدون خاصیت چسبندگی و براقیت روی پوست
  • فاقد اسانس و بدون ایجاد حساسیت
  • تایید شده در کشور آلمان

به دلایلی چند ، کودکان نسبت به تأثیرات سوء آفتاب بسیار حساس و آسیب پذیرند، نخست اینکه پوست آنان فرصت زیادی برای ایجاد برنزه شدن و ضخامت جزئی لازم برای محافظت نسبی از پوست نداشته و لذا بیشتر احتمال دارد که آسیب ببینید. علاوه بر این آنان درک نمی کنند که چرا با دوری از آفتاب ظهر تابستان ، پوشیدن کلاه و استفاده از ضد آفتاب ها باید از پوست خود محافظت نمایند ، بنابراین شما باید به نمایندگی از آنها گوش به زنگ باشید. نگذارید پوست کودکتان به هیچ وجه در معرض نور مستقیم آفتاب قرار گیرد و به یاد داشته باشید که گاهی اوقات در روزهای آفتابی با اینکه در سایه قرار دارند ، آفتاب سوخته می شوند .

حتی از کودکان دارای پوست تیره در مقابل آفتاب محافظت نمایید چرا که آنها نیز در سنین کودکی گاهی آفتاب سوخته می شوند ، پوست همه کودکان نیازمند این محافظت است . کودکان تان را تشویق کنید که در طول تابستان از کرم ضد آفتاب استفاده کنند و خودشان با دقت آن را بمالند . با هدف جالب نمودن استفاده از ضد آفتاب برای کودکان ، یکی از مارک های مخصوص کودکان را برای آنها انتخاب کنید . ضد آفتاب مناسب را در کیف مدرسه کودکتان قرار دهید و در صورت امکان ، حمایت معلمان را برای تشویق کودک تان جلب نمایید تا قبل از زنگ تفریح از آن استفاده کند . همواره برای کودکان تان محصولاتی را انتخاب کنید که عیار حفاظتی بالا ( SPF بین ۲۰ - | ۱۰ و حفاظت بالا در برابر UVA و یا درجه بندی ستاره ها ) داشته باشند . کودکان تان را تشویق کنید که در طول زنگ تفریح مدرسه و هر زمانی که در فصل تابستان بیرون خانه هستند ، از کلاه استفاده کنند و چه بهتر است که پوششی محافظ برای گردن داشته باشد . انواع مختلف لباس های بچه گانه مخصوص محافظت در برابر آفتاب را بررسی کنید، که معمولا SPF بالا دارند و از قسمتهایی از بدن که بیشتر در معرض نور آفتاب قرار دارند ( بخصوص پشت و شانه ) محافظت می نمایند.

نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید به مقدار کافی از کرم ضد آفتاب را بر روی نقاطی از پوست که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند مالیده و به خوبی ماساژ دهید.
مصرف کرم ضد آفتاب را هر دو ساعت یکبار تجدید فرمایید.