گروه زخم
شرکت سازنده پارس حیان
وب سایت www.parshayan.com
حجم محصول 75 گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوب

  • جلوگیری از ایجاد ترک خوردگی پوست ناشی از افزایش وزن طی دوران بارداری و سایر موارد افزایش وزن
  • موثر در افزایش الاستیسیته پوست و جلوگیری از کشیدگی و افتادگی پوست
  • حاوی عصاره های گیاهی نرم کننده، مرطوب کننده، ضد التهاب و التیام بخش
  • دارای خواص آنتی اکسیدانی و جلوگیری از ایجاد چین و چروک های سطحی
  • بر پایه کمپلکس مواد ترمیم کننده و پیشگیری کننده از ایجاد ترک
  • فاقد اسانس، پارابن و سایر مواد حساسیت زا
  • کاهش ترک خوردگی های محسوس

تازگی و جوانی پوست بستگی به ترکیبات مواد تشکیل دهنده آن، غده های چربی، بافت همبند و گردش سریع خون و لنف دارد. سالم بودن روپوست و ترمیم سلول های از بین رفته به وسیله طبقه زاینده نیز در خور توجه است. سوخت و ساز آب، نمکها و چربی ها در سلول و پوشش جلدی وظیفه اصلی را به عهده دارد و همین عوامل است که به پوست جوان نرمش و حالت مخملی، صافی، ارتجاعی و قدرت می بخشد. برخلاف، هر چه سن بالا برود پوست نازک می شود و قدرت خود را از دست میدهد و بدین سان پوست کم کم پیر می شود و فرو رفتگی پیدا می کند و چین خورده به نظر می رسد و چروکهائی در آن پدیدار می شود.

بهرحال پوست دیر یا زود به طرف این حالت پیری و فرسودگی می رود ولی این حالت به طور یکسان در همه کس در روزی معین پدید نمی آید و بستگی به شرایط بسیاری نظیر محیط خارجی، فعالیت اجتماعی، نوع زندگی و مواظبت هایی دارد که از پوست شده است. در این تغییرات ابتدا رنگ پریدگی گاهی به شکل عاجی و گاهی قهوه ای تیره دیده می شود و در بعضی از بخشهای پوست رنگ دانه ها نابود می شوند و سرانجام نرمش و حالت مخملی جای خود را به خشونت می دهد اشکوب شاخی تفلس پیدا می کند و گاهی پوست ضخیم می گردد و زگیلهای شاخی تولید می شود. هیچ یک از این تغییرات بافتی را نباید به حساب بیماری زائی گذاشت بلکه باید آنرا نوعی فرسودگی به علت استعمال دانست.

در طی دوران بارداری روزها و شب ها به مقدار کافی از کرم بر روی شکم، باسن، قسمت فوقانی ران ها و سینه ها مالیده و با حرکات چرخشی ماساژ دهید تا خوب جذب گردد. این فرآورده را طی شبانه روز حداقل دو بار استفاده نمایید.