گروه صورت
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 50 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • رفع چروک های سطحی و کاهش چروک های عمیق پوست صورت و گردن
  • کاهش خطوط کوچک به صورت قابل ملاحظه
  • کاهش علایم پيری پوست و ظاهر شدن علایم بهبود
  • رطوبت رسانی، افزایش، شفافیت و محافظت از پوست تقویت و مغذی پوست افزایش قوام و الاستیسیته پوست رفع نشانه های خستگی از چهره
  • تقويت كننده ، جوان كننده و برطرف كننده خطوط و چروك های اولیه صورت و گردن

عوامل بسیاری نظیر سن، وراثت، نور آفتاب، سیگار و البته رژیم غذایی در به وجود آمدن چین و چروک های پوست نقش دارند. تمام چین و چروکها نشانه ای از آسیب هستند و چه بسا پرهیز کامل از این آسیب های مکرر امری دشوار باشد. با وجود این، کاهش چین و چروک های ناشی از سن امکان پذیر می باشد، اگرچه اکثر مردم به اشتباه فکر می کنند که این مسئله یک بخش اجتناب ناپذیر از پیر شدن است. ما نمی گوییم که شما می توانید بدون هیچ چین و چروکی به سن هشتاد سالگی برسید، اما با پرهیز از آسیب های پوستی مثل نور آفتاب، مواد شیمیایی و دیگر منابع می توانید در عین حال که پیر می شوید، به طرزی قابل ملاحظه پوستی جوانتر از سن خود داشته باشید.

برخی از متخصصان می گویند هیچ فرقی میان چین و چروک نیست و اگر کسی بتواند از آغاز کودکی چهره خود را بی حرکت نگهدارد تا پایان زندگی هرگز چین پیدا نخواهد کرد. ورزش ماهیچه های چهره، جلو چین و چروک را می گیرد. شب زنده داری و بی خوابی از عوامل پیدایش چین و چروک زود رس می باشد و روپوست کشش خود را از دست می دهد، نرمیش کم می شود و به طبقات عمیق تر چسبندگی می یابد. این چین ها به ویژه روی چهره آشکار می گردند زیرا بیشتر این بخش تن در برابر گرما و سرما قرار می گیرد و از دیگر بافتهای همبند شل تر است و در برابر تغییرات غدد تراوای درونی حساس تر است. در گذشت زندگی، اندوه، شادی، شرم، درد همه روی آن اثر می گذارد زیرا چهره در برابر همه اینها متأثر می گردد.

شب ها ابتدا پوست خود را به کمک يک پاک کننده ملايم تميز و کاملا خشک نماييد.

سپس به ميزان کافی از فرآورده را بر روی پوست صورت و گردن ماليده و خوب ماساژ دهيد.

روز ها پوست خود را به کمک پنبه و آب ولرم تميز نموده و از کرم ضد آفتاب مناسب استفاده نماييد.