گروه صورت
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 50 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • حاوی کمپلکس مرطوب کننده و نرم کننده موثر: اوره 5%، سدیم لاكتات، شی باتر و اسكوالن
  • رفع احساس کشیدگی، خارش و سوزش پوست ناشی از مواد شوینده
  • حاوی روغن های گیاهی مرطوب کننده و التیام بخش
  • جذب سریع با ماندگاری طولانی مدت
  • مناسب برای انواع پوست ها

رسیدن به تعادل رطوبت کامل ، به پوست شما اجازه میدهد تا تمام زیبایی خود را نشان بدهد. اگر پوستتان بسیار خشک باشد می تواند ظاهری سفت، قرمز و پوسته پوسته داشته باشد و می تواند نشانه های پیری را مشخص تر نماید. اگر پوستتان بسیار چرب باشد، براق به نظر می رسد و دارای آکنه و منافذ مسدود شده است. یافتن سطح رطوبت کامل برای پوست برای داشتن پوستی شاداب و با طراوت می تواند یک چالش باشد، به همین دلیل است که فروش کرم های مرطوب کننده به میزان بیست و پنج درصد در سرتاسر جهان افزایش یافته است. اما این چالشی است که با توجه کردن به رژیم غذایی و غذاهایی که از میان لبان شما عبور می کنند، به راحتی می توان بر آن غلبه کرد.

پوست شامل لایه های زیادی است. بیرونی ترین لایه رو پوست است و به نام استراتوم کورنیوم شناخته شده است، مسئول کنترل نگهداری و از دست دادن آب می باشد. عوامل بسیاری بر روی سطح هیدراته کردن در استراتوم کورنیوم اثر می گذارند: چربی؛ عامل رطوبتی طبیعی یا ان ام اف که مرکب از عناصری است که به شما اطمینان می دهد که ساختار رو پوست سالم است؛ و ساختار خود لایه ی پوست.

ابتدا پوست خود را به کمک یک پاک کننده ملایم تمیز و خشک کنید. سپس به مقدار کافی از کرم را بر روی پوست مالیده و ماساژ دهید تا خوب جذب گردد. شما می توانید به دفعات در طی مدت شبانه روز از این کرم استفاده نمایید. این فرآورده را حداقل دو بار در روز استفاده نمایید. این فرآورده را می توان در زیر انواع کرم ها و محصولات آرایشی استفاده نمود.