گروه صورت
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 50 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • کمک به درمان اختلالات ناشی از افزایش ضخامت لایه شاخی نظیر: کراتوزپیلار، ایکتیوز ولگاریس، پسوریازیس و درماتیت آتوپیک
  • کمک به درمان برخی اختلالات پوستی نظیر اگزما و همچنین خشکی و زبری بیش از اندازه پوست
  • بر پایه کمپلکس مرطوب کننده قوی: لاکتات آمونیوم 14%، اوره 3%، شی باتر و اسکوالن
  • حاوی عوامل لایه بردار و مرطوب کننده و مقاوم در برابر آب و عوامل شیمیایی
  • مناسب برای پوست های خیلی خشک، اگزمایی و حساس

پوستهای خشک ، نازک و ظریفند و اپیدرم (روپوست) در این نوع پوست بسیار نازک است و ترشح غدد چربی کم بوده و پوست کم چربی و حساس است و قابلیت تحریک زیادی دارد و در بعضی موارد عروق خونی زیر آن مشخص است. به علت کمبود ترشح چربی و آب، این پوست خشک، زبر و نسبتا خشن است. مقدار منافذ در پوستهای خشک بسیار کم و گاهی هیچ منفذی را بر روی آن نمی توان یافت. معمولا پس از شستن صورت در این افراد، کشیدگی پوست مخصوصا بر روی گونه ها حس می شود. به علت زودشکنی و حساسیت زیاد پوست خشک، در ابتدا خطوط ظریفی در اطراف چشمان و لبها تشکیل می شود که اگر به آنها رسیدگی نشود، تبدیل به چروک می شوند. این خطوط معمولا در ابتدا در گوشه بالایی چشمها، دو طرف بینی و دهان و بعد روی پیشانی و میان ابروها ظاهر می شوند. در ضمن باید توجه داشت که کمبود پروتئین، کربوهیدرات ها، ویتامین ها و چربیها می توانند در بدن سبب خستگی پوست شوند.

از مواد بسیار ملایمی برای شستشوی این نوع پوستها باید استفاده کرد و بایستی دائما پوست با مواد مرطوب کننده مرطوب گردد. البته کرمهای خیلی چرب هم مناسب نیستند. زیرا چربی زیاد باعث تحریک غدد چربی و تنبلی آنها در ترشح چربی می شوند. پوست خشک آمادگی زیادی برای چین و چروک دارد، اما امتیازش این است که مستعد جوش زدن نیست. این پوست نسبت به تابش مستقیم آفتاب، وزش باد و هوای سرد حساس می باشد. برای سالم نگه داشتن پوست خشک، باید به آن رطوبت داد و برای شادابی و طراوتش از انواع ویتامین های E, C , B , A کمک گرفت.

ابتدا پوست خود را به کمک یک پاک کننده ملایم تمیز و خشک نمایید. در طی شبانه روز دو بار صبح ها و عصر ها مقدار کافی از کرم مرطوب کننده بر روی پوست مالیده و ماساژ دهید تا خوب جذب گردد.