گروه صورت
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 150 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه کاسه ای

  • جهت تامین رطوبت مورد نیاز پوست دست، صورت و گردن
  • مناسب برای انواع پوست ها
  • محافظت کننده پوست در برابر خشکی، آلودگی هوا و عوارض نا مطلوب جوی
  • حاوی اوره، لاکتات سدیم، اسکالن، گلیسرین و لسیتین
  • محتوی عصاره های شی باتر، روغن جوانه گندم، روغن آووکادو و ویتامین E

رسیدن به تعادل رطوبت کامل ، به پوست شما اجازه میدهد تا تمام زیبایی خود را نشان بدهد. اگر پوستتان بسیار خشک باشد می تواند ظاهری سفت، قرمز و پوسته پوسته داشته باشد و می تواند نشانه های پیری را مشخص تر نماید. اگر پوستتان بسیار چرب باشد، براق به نظر می رسد و دارای آکنه و منافذ مسدود شده است. یافتن سطح رطوبت کامل برای پوست برای داشتن پوستی شاداب و با طراوت می تواند یک چالش باشد، به همین دلیل است که فروش کرم های مرطوب کننده به میزان بیست و پنج درصد در سرتاسر جهان افزایش یافته است. اما این چالشی است که با توجه کردن به رژیم غذایی و غذاهایی که از میان لبان شما عبور می کنند، به راحتی می توان بر آن غلبه کرد.

پوست شامل لایه های زیادی است. بیرونی ترین لایه رو پوست است و به نام استراتوم کورنیوم شناخته شده است، مسئول کنترل نگهداری و از دست دادن آب می باشد. عوامل بسیاری بر روی سطح هیدراته کردن در استراتوم کورنیوم اثر می گذارند: چربی؛ عامل رطوبتی طبیعی یا ان ام اف که مرکب از عناصری است که به شما اطمینان می دهد که ساختار رو پوست سالم است؛ و همچنین ساختار خود لایه ی پوست.

شما هر نوع کرم یا شامپو که از داروخانه یا لوازم آرایشی بهداشتی تهیه میکنید دستور مصرف آن در بروشور داخل جعبه نوشته شده است. ولی معمولا شخص با توجه به نوع پوست و موی خود تشخیص می دهد که چه مقدار باید مصرف کند کرم مرطوب کننده هیدرودرم را روزی دو بار صبح و شب بر روی دست وصورت و گردن مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا خوب جذب پوست شود. بخاطر ویتامین E موجود در این کرم آبرسان ومرطوب کننده خوبی برای پوست می باشد و شما بعد از چند روز استفاده تاثیر شگفت انگیز این کرم را مشاهده می کنید.