گروه موبر
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 75 گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • نمونه های متفاوت و اثربخش از نسل جدید موبر های بدن همراه با کمپلکس مرطوب کننده و التیام بخش
  • اوره ژل آلوورا، گلیسیرین بیزابولول
  • جهت از بین بردن آسان و سریع موهای زائد بدن کمک به حفظ لطافت و رطوبت پوست بدن
  • بدون ایجاد حساسیت التهاب و بوی نامطبوع

برای از بین بردن موهای زائد بدن راههای مختلفی وجود دارد یکی از این راهها استفاده از کرم های موبر می باشد . این کرم ها را معمولا باید به مدت ده دقیقه بر روي موضع قرار داد و سپس موها را مالش داد و بعد از آن شست. به این ترتیب موهای اضافی از بین می روند. اما گر پوست شما حساس باشد و در اثر مصرف این کرم ها دچار سرخی و التهاب یا خارش شود، نباید از آنها استفاده کنید. برای اینکه مطمئن شوید پوستتان به این کرم ها حساس نیست، می توانید کمی از آن را به قسمت داخلی مچ دستتان بمالید و یک روز صبر کنید تا نتیجه اش را ببینید. اگر واکنش شدیدی مشاهده نکردید، می توانید با خیال آسوده از آن کرم استفاده کنید.

روش دیگر خلاص شدن از موهای زائد استفاده از روش سوزاندن یا الکترولیز می باشد . در این روش ریشه مو را به وسیله جریان ضعيف الکتریسیته می سوزانند.اگر تعداد موهای زائد صورت اندک و پرا کنده باشد، بهترین راه درمان آن، سوزاندن است. این عمل باید توسط فردی مجرب انجام شود تا ریشه مو کاملا سوزانده شود و از رشد مجدد آن جلوگیری به عمل آید. ممکن است برای سوزاندن تمام این موهای زائد نیاز به چند جلسه مراجعه باشد. روش کار به این شکل است که سوزن مخصوصی درون فولیکول مو قرار میگیرد و تا ریشه مو پایین می رود. سپس با برقراری جریان الکتریسیته ( که ممکن است مستقیم یا متناوب باشد) ریشه مو سوزانده می شود و برای همیشه از بین می رود.

این روش، گران تمام می شود و وقت گیر است. اگرچه به نظر می رسد الکترولیز، تنها روش رفع موهای زاید به طور دایم است ولی فقط ۱۵ تا ۵۰ درصد، احتمال اثربخشی در هر جلسه درمان وجود دارد. ضمن اینکه هر از گاهی هم به عوارض ناخوشایندی نظیر زخمهای زشت و مقاوم به درمان منجر می شود. البته در بسیاری از مواقع الكترولیز، برای رفع دایمی موهاي زاید مؤثر است. باز تأکید می کنیم برای انجام این کار، مطمئن شوید که تکنسین مربوطه از تجربه و مهارت کافی برخوردار بوده و مجوز لازم را در اختیار دارد. دستگاههای الکترولیز خانگی و موچین های الکترونیکی کارایی چندانی ندارند و زیاد توصیه نمی شوند.

توصیه میکنیم چنانچه برای اولین بار کسی کرم موبر بدن هیدرودرم استفاده می نمایند، تست حساسیت را ۲۴ ساعت قبل از مصرف بر روی سطح کوچکی از پوست داخل بازو انجام دهند. سطح پوست ناحیه مورد نظر را به آرامی و با دقت بسیار، به کمک کاردک یک لایه ضخیم و یکنواخت از کرم موبر بدن هیدرودرم بپوشانید. از مالیدن کرم بر سطح پوست جداً خودداری فرمایید. پس از ۵ دقیقه به وسیله کاردک قسمت کوچک از سطح پوست را امتحان کنید، موها به راحتی جدا شدند تمام سطح پوست را به کمک کاردک با ملایمت و نرمی پاک نمایید در غیر این صورت کرم را برای چند دقیقه و حداکثر تا ۱۰ دقیقه بر روی سطح پوست نگاه دارید .پس از مصرف محل مورد نظر و دستها را با آب ولرم شستشو دهید و پوستتان را به آرامی خشک کنید.