گروه موبر
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 40 میلی گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوب

  • از بین بردن آسان و سریع موهای زائد صورت
  • آبرسان
  • ترمیم کننده
  • التیام بخش
  • بدون ایجاد حساسیت و التهاب
  • حاوی ژل آلوئه ورا، اوره، گلیسیرین، ماده ضد عفونی کننده بیسابولول
  • معطر

یکی از شایع ترین مشکلات خانم ها، مشکل رشد موهای زاید در پشت، به ویژه در قسمت پایین نیم تنه است که زیبایی خیال انگیز زنانه را از آنها می رباید. برای رفع این مشکل از دو روش استفاده از مواد رنگبر و اپیلاسیون می توان بهره گرفت. روش اپیلاسیون برای مواردی که موها منطقه نسبتا وسیعی از بدن را فرا گرفته اند می تواند موثر باشد. در اپیلاسیون اغلب از موم عسل که به راحتی روی پوست منتشر و پخش می شود، استفاده می گردد. ابتدا موم را گرم کرده و با یک کاردک پلاستیکی به سطح مورد نظر می مالیم. سپس قبل از اینکه موم سرد شود آن را از سطح پوست می کنیم. همراه موم سرد شده موهای زاید نیز کنده می شوند.

گرچه امروزه روش های متعددی جهت برطرف ساختن موهای زاید وجود دارد اما اپیلاسیون هنوز بی خطر ترین روش برای این کار به شمار می آید. با این روش کافی است هر دو ماه یکبار به رفع موهای زاید بپردازید. علاوه بر این اپیلاسیون تنها به خاطر رفع موهای زاید نیست بلکه می توان با این روش لایه ای از سلولهای مرده پوست را برداشت و بدین شکل حداقل برای مدتی پوستی درخشنده و صاف داشت. اگر موهای زاید پشت شما کم است می توانید از روش بی رنگ کردن نیز استفاده کنید. با مواد بی رنگ کننده رنگ موها بسیار روشن شده و در واقع به سختی دیده می شوند. روش بی رنگ کردن مو برای موهایی مناسب است که قطر کمی داشته باشند. عمر این روش کوتاه است و تنها چند هفته موها بی رنگ باقی خواهند ماند. بندرت مواد رنگبر موجب تحریک و یا حساسیت خواهند شد.

با کاردک همراه محصول، کرم موبر صورت هیدرودرم را رو ی قسمت های مجازصورت، اطراف لب، چانه، گونه، رستنگاه مو و پیشانی پخش کرده و پس از سپری شدن زمان لازم، کرم موبر صورت هیدرودرم را از روی پوست برداشته و با آب فراوان پوست را شستشو دهید. از استفاده اطراف چشم ها و روی زخم های باز و پوست ملتهب اجتناب نمایید