گروه موبر
شرکت سازنده هیدرودرم
وب سایت www.hydroderm.ir
حجم محصول 40 میلی لیتر
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه تیوپ

  • با فرمولاسیون انحصاری و عملکرد چندگانه جهت کند نمودن رویش مجدد موهای زائد
  • تضعیف پیاز مو، سست و نازک نمودن و کاهش تراکم موهای زاید
  • دارای خواص ضد التهابی، ترمیم کنندگی و مرطوب کنندگی پوست
  • مناسب برای صورت و بدن

فراموش نکنید قبل از برداشتن موها با اپیلاسیون یا هر روش دیگری باید پوست تان را از هرگونه آلودگی پاک کنید. بهتر است قبل از استفاده از دستگاه موکن، موها با آب گرم یا ولرم مرطوب شده باشد. یک شگرد دیگر برای بهتر عمل کردن اپی لیدی این است که قبل از استفاده از آن موهای تان را در جهت خلاف جهت رویش مو، لیف بزنید. این عمل باعث می شود موها از حالت خوابیده روی پوست خارج شوند و بهتر به وسیله دستگاه گرفته و برداشته شوند. درست قبل از استفاده از اپی لیدی پوست و موی تان را خشک کنید و از هیچ گونه مرطوب کننده، لوسیون یا پودر روی پوستتان استفاده نکنید چون موها به هم می چسبند و به وسیله دستگاه گرفته نمی شوند.

برای این که موها بهتر و راحت تر کنده شوند، پوستتان را بکشید. این کار را می توانید با کشیدن پوستتان زیر انگشتانتان انجام دهید. اپی لیدی را با اندکی زاویه قبل از روشن کردن روي پوستتان بگذارید. به آرامی اپی لیدی را در شکل های دایره ای روی پوست تان شر دهید و از اعمال فشار خیلی زیاد هم خودداری کنید. در هنگام استفاده از اپی لیدی روي نواحي حساس بدنتان دقت کنید (مانند داخل بازو و پشت زانو) در این حالت بهتر است عضو را به صورت افقی نگه دارید و از اپی لیدی استفاده کنید. اگر شما اصرار دارید که بلافاصله پس از استفاده از اپی لیدی از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید، انواعی را انتخاب کنید که مخصوص پوست های حساس هستند و از التهاب و برافروختگی و حساسیت پوست شما پس از استفاده از این وسیله پیشگیری می کنند.

بعد از برداشتن موهای زائد صورت و بدن از طریق اپیلاسیون یا دپیلاسیون و تمیز نمودن پوست، روزانه 2 بار از این کرم بر روی سطح پوست به شکلی بمالید که سطح مورد نظر کاملا پوشانیده شود و به آرا می ماساژ دهید تا جذب گردد. عمل فوق را حداقل به مدت یک هفته انجام دهید. از هفته دوم تا موزدایی بعدی به صورت یک روز در میان از این محصول استفاده نمایید و مجددا بعد از هر اپیلاسیون این سیکل را تکرار نمایید.